Elektronska kontrola setve

Drustvo,da li neko koristi Sl Agrosolutions kontrolu?Da li radi to sto kazu ili ipak jeftinije varijante?

Послато са LG-K420 уз помоћ Тапатока
Odlicna za te pare.Jedino ne broji zrna u redu bas precizno kao recimo neke markirane kontrole.
 
Vidim po fejsu da se reklamira neka firma iz Sremske Mitrovice,da li neko ima iskustva sa njihovim kontrolama setve i kako se pokazala
 
Kod Agroelektronike je lose sto je osetljiva na svetlost.Pisti i kad ne treba.Takodje osetljivost na prasinu.
Kod SL Agrosolution toga nema.Skuplja ali bolja 100%.
 
Kod mene je Agroelektornika crkla posle 100kj, pitanje da li je izdržala i toliko ako bih seo sve da saberem za ozbiljno. Pobrljavilo sve, displej otkazao, brzina je odstuplala po 2-3km svake sekunde, zvučni signal crkao, prekidač što pali i gasi kineski najnajnajjeftiniji što postoji bar kod mene što sam dobio.... tih 300e što sam dao bolje da sam uzeo tu drugu iz kovačice i doplati još koliko je trebalo. Verovatno bih bio miran za vek. Ovako opet na magarcu
 
Posto je recimo ta S6 total iz Kovacice?Cak i za nju garantuju da je osetljiva na svetlost oni koji je imaju.
Kod SL Agrosolution bi moglo biti bolje odradjeno brojanje zrna i ubaceno merenje brzine kretanja.
 
Ta Agrosolution kod njih je najkvalitetnija a i najskuplja koliko sam shvatio?
Necu da kupim neku da imam problema u radu
 
Агросолутион за четвороредну мају је 410еур,мери неки просек исејаних зрна и може да се бира посебно по батерији.Колики је тај просек у проценту прецизности остаје енигма.
 
Poslednja izmena:
Jel ima neko ovakvu kontrolu setve, treba mi pomoć ?

2hn2hhl.png
 
Агросолутион за четвороредну мају је 410еур,мери неки просек исејаних зрна и може да се бира посебно по батерији.Колики је тај просек у проценту прецизности остаје енигма.
Mislim da je cena greska ili je meni nudjeno bar za 6 redi po 420e.
Brojanje zrna im nije bas reseno.Ne pokazuje sve brojanje tj. broji na 100.
 
Nazad
Vrh