Massey Ferguson

Probajte ovde:
TANDEX DOO
Tolstojeva 3
24101 SUBOTICA
+381 24 527 979

Ako se dobro sećam imena firme onda je to firma koja je meni pravila neke gumice po narudžbi i to prema crtežu koji sam im poslao faxom a gumice su mi poslali city-expresom....
 
Ja imam MF 625. ja mislim da je na 520 heder 3.60, na mom je 4 metra.
Jel zna neko ko pravi slamotrese za mf? Meni crko jedan u kukuruzu jesenas. Usput moj ima 5 slamotresa a 520 mislim da ima 4.
 
dorel je napisao(la):
Ja imam MF 625. ja mislim da je na 520 heder 3.60, na mom je 4 metra.
Jel zna neko ko pravi slamotrese za mf? Meni crko jedan u kukuruzu jesenas. Usput moj ima 5 slamotresa a 520 mislim da ima 4.
Kako ti crko slamotres? :sta:
 
Zdravo forum ja pisem prvi put interesuje me dal neko zna gde mogu da kupim lancanik i lanac za kukuruzni adapter za kombajn MF27 unapred hvala
 
MF 30-6

kupio sam kombajn mf 30 sa benzinskim motorom dali je neko ubacio dizel motor i kako se pokazao, dali neko ima nesto od kataloga i uputstava za rukovanje
 
Odg: MF 30-6

Pravila foruma nalažu da se najpre predstaviš u odgovarajućoj temi.

Takođe, bilo bi zanimljivo kada bi postavio sliku tog kombajna.
 
Odg: MF 30-6

motor je vaydusnjak pa je problem ubaciti plin a i nemam plinsku stanicu u blizini ,to je motor od vw bube. sto se tice slika stavicu ih.
 
MF187 je slican kaom moj 487 samo malo manji.
Slabe tacke tog kombajna su varijator pogona al moze da se nabaci od zmaja serije 14x i varijator bubnja sto je jako zajebano da se napravi , gume ako su 20-20 tesko da mogu da se nabave.
Na 187 je keder 2,5 m bubanj 80cm i ima 3 slamotresa , jako lepo radi cisti ne prosipa ako je ispravan
motor je perkins S44 i tu oko njega nemas problema .
Imas varijantu sa elektro i rucno ukljucivanjem pogonom kedera .
Kombajn je idealan za rad u brdskim terenima , ako te jos nesto interesuje pitaj :ppozdrav:
 
jel zna neko gde ili kod koga da nabavim kandze za kukuruz i blinde za MF625?
 
Nazad
Vrh