Massey Ferguson

jel ima neko pojmao kombajnu mf 685s
 
jedan mi nudi upola cene ,nisam se zagrejao ja mog i tako prodajem jer za 9000 imam 170 sa tri hedera
 
pozzz svim forumasima novi sam na ovome forumu evo malo da se prectavim sa par slika
 
Ima li neko iskustvo sa ovim kombajnom? :sta:
2vsmcea.jpg

2n7e8b9.jpg
 
Stanisa je napisao(la):
Ima li neko iskustvo sa ovim kombajnom? :sta:
2vsmcea.jpg

2n7e8b9.jpg
Ovakav kombaj ima moj kum i pokazao se kao :D kombajn!!
Samo što mu je kum 4/5 puta lomio lulu za kipovanje!!
Post je spojen: [time]1259318266[/time]
_________________________________________________
IMT i ZMAJ je napisao(la):
EVO MALO KOMENTIRAJ TE KOMBAJN DA VIDI STA KAZETE NA MF

j5w9l2.jpg

2edm4af.jpg

23vjp81.jpg

2hp3mm9.jpg
A ovaj MF mi se jako svidja!!
I ako nije tajna koliko je ::novac::
 
Nema tu šta da se komentariše, pitanje je da li ti je potreban toliki kombajn, ali ipak pitanje svih pitanja je da li si spreman da daš tolike ::novac:: i da li imaš tolike površine da ga uposliš, bilo tvoje bilo uslužno. Na oko nema tu zamerki, možda ima neki jeftiniji u toj nekoj klasi, npr New Holland bi bio možda 10% jeftiniji ali i to zavisi od opreme. Možda može biti mala nelagodnost ako ima colovne šrafove ali to nije problem. Ako imaš para i potrebe samo napred.
 
evo massey ferguson 507 starija generacija 3.60m zito suncokret i 3 vrste kukuruz i secka za slamu kabinu ja sam napravio.
2rrwaw9.jpg
157hsm9.jpg
30acsgz.jpg
2rrwaw9.jpg
34isg9l.jpg
motor perkins 105 ks, 5 slamotresa, secka za slamu original mf na remenje, bunker je fabricki, ulaz na dobu 105 cm, kukuruzni adapter original mf 3 vrste koje mogu da se steluju 70 cm / 80 cm. adaptacija za suncokret pasovala od zmaj kombajna.
 
@bnsbauer
daj jos malo podataka koj motor nosi , jel secka fabricka, jel to imas nadogradnju bunkera. koje prednje gume nosi, koliko slamotresa koja povrsina dresa . Sve ovo pitam jer imam njenog manjeg brata 487
 
Zna li neko gde se mogu naći gumice varijatora tj. mandžetne koje štite od prašine (nalaze se u "sredini varijatora")
MF 187 .
 
samo ako mozes u masfer agro ili da ti neko napravi po uzorku, i meni trebaju maj varijator nema mazalicu pa ga podmazuje svkao jutro uljem al se omasti i kais pa malo proklizava a i smanjujemu vek trajanja
 
pozdrav svim forumasima interesuje me dali neko zna neki masej slican ovom iz ban. novog sela ?
 
Rale 83 je napisao(la):
samo ako mozes u masfer agro ili da ti neko napravi po uzorku, i meni trebaju maj varijator nema mazalicu pa ga podmazuje svkao jutro uljem al se omasti i kais pa malo proklizava a i smanjujemu vek trajanja

Odakle su oni imaš li br. tel ili ko radi po uzorku ? :cao:
 
Nazad
Vrh