Massey Ferguson

danger

Član
Učlanjen(a)
8 Jan 2008
Poruka
5.690
Lokacija
Opstina Sid
evo fotka malog maseja iz klenka,cenu neznam,koga zanima nek zove....... :cao:
 
malo sutra iz djurdjeva,kombaj frisko ocarinjen ima sve potrebno za registraciju,uvezen iz austrije,nije to unikat pa da je iz djurdjeva ako tamo bio isti model :cao:
 
jos nisam kupio masinu zadnja ponuda 12000e kosi 3,60, 5 slamotresa, klima radi, ima li neko iskustvo. treba da stigne iz francuske za desetak dana i ako bude u stvarnosti dobar i ocuvan najverovatnije cu ga uzeti
_________________________________________________Post je spojen: [time]1236315564[/time]_________________________________________________
ima li ko kombajn ove marke uopste
 
ja sam imao klasa pa ga prodao, poznanik iz susednog sela je prosle godine uzeo isti ovakav 530 samo bez kabine i hvali ga. meni najvise smeta sto je on dao 9000 e sa dva kedera a ovaj ima samo zitni. neki dan sam bio kod jednog od nasih uvoznika i on tvrdi da su cene otisle mnogo gore/u poljoprivredi izgleda nema krize/,navodno je gore sve teze naci dobar polovan kombajn. ono sto mi nije jasno to su cene kombajna na hrvatskim sajtovima kad bi kod nas bile takve cene
 
cukaneca je napisao(la):
ono sto mi nije jasno to su cene kombajna na hrvatskim sajtovima kad bi kod nas bile takve cene

Uvoznih ili njihovih polovnih? Ako su polovni u pitanju onda je to zbog toga, ako sam ja dobro shvatio, jer ljudi prodaju svoje "stare" po normalnim cenama i kupuju nove jer im država daje velik povraćaj (40%)
 
Pa što nama ne daju povraćaj za nove mašine od 40%??Ja o polovnom traktoru ili kombajnu onda ne bi ni razmišljao.
 
Nazad
Vrh