Mtz 1221 vs yto 130 i ostali snage od 130 ks

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

djoker

Član
Učlanjen(a)
2 Jan 2010
Poruka
464
Lokacija
iz VLADIMIROVCA
kako stojite sa ovim traktorima i vasa iskustva sa njima u radu,itd...
 
Nesumnjam u Yto traktore a veruj mi da ni mtz nije za potcenjivanje ja sam se dvoumio koji da uzmem ali cena je rekla svoje i sad opet uzimam 1021 mtz zato sto yto nema od 105 ks a 90 mi nije dovoljno jak za moje potrebe pozdrav druze sve najbolje, imacemo prilika za megdan ne bezim ja od toga respekt.
 
mislim da kineza i rusa treba uporediti posle 10 godina rada to ce najbolje pokazati
 
Počinje da liči na " hvalite me usta moja da vas ne razbijem".
Ja sam se isto dvoumio i uzeo 1221. Presudilo je jedino to što je duže na tržištu i da važi za pouzdan traktor. S obzirom da su YTO relativno malo na tržištu i takoreći svi sa kojima sam se susretao su novi traktori.Pitam se kako će se pričati o njima za 10 godina.
Verujem da je potrošnja goriva na strani YTO-a ali ostale stvari na koje sam gledao po mojim kriterijumima su na starni 1221.
 
Počinje da liči na " hvalite me usta moja da vas ne razbijem".
Ja sam se isto dvoumio i uzeo 1221. Presudilo je jedino to što je duže na tržištu i da važi za pouzdan traktor. S obzirom da su YTO relativno malo na tržištu i takoreći svi sa kojima sam se susretao su novi traktori.Pitam se kako će se pričati o njima za 10 godina.
Verujem da je potrošnja goriva na strani YTO-a ali ostale stvari na koje sam gledao po mojim kriterijumima su na starni 1221.
podrzava konstataciju
 
Miroslave zavisi i od terena,Recimo kod nas je za tu snagu taman 3 brazde ,nema baš viška konja! Kod DJokera 4 brazde taman nema manjka konja... tako da je relativno
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh