Recepture za spremanje koncentrata

Ja koristim Joseru i Patent je za klasu ispod ,trenutno koristim za tov i za dojare,4% trenutno nema. u joseru ne ide suncokret,informacija za saleta. Suncokretova sacma moze u patent,nutriplus i u svaki koji ima potrebne enzime za sunc sacmu.
 
Ja koristim Joseru i Patent je za klasu ispod ,trenutno koristim za tov i za dojare,4% trenutno nema. u joseru ne ide suncokret,informacija za saleta. Suncokretova sacma moze u patent,nutriplus i u svaki koji ima potrebne enzime za sunc sacmu.
A kakva je cena u poredjenju sa patentom?
 
Koji je najbolji koncentrat za prasice od 1 mesec, kod mene imam u ponudi 100%, gebi? a trebao nbih brzo za kraljevo da idem pa bih mogao da kupim neki bolji od ova 2/
 
A kakva je cena u poredjenju sa patentom?

Za dojare je 175 din 4% je bio 199,trebalo bi uskoro da stigne a 3% slabiji je 132 din a najaca trojka je 196 al je stvarno ubica i u zavrsnom tovu soj sacma se smanjuje na 10ak% s tim sti pretezno idu jecam i psenica,kukuruz po tablici samo 10% mada moze i vise.

- - - - - - - - - -

Koji je najbolji koncentrat za prasice od 1 mesec, kod mene imam u ponudi 100%, gebi? a trebao nbih brzo za kraljevo da idem pa bih mogao da kupim neki bolji od ova 2/

Mozda 100% pre gebija,al ipak nek ti neko kaze ko je koristio oba ili neki od njih.
 
Sta mislite o ovoj recepturi: 40kg kukuruza,20kg psenice,20kg jecma,20kg super patentov?
 
@Kuka 9 jesu to cene po kilogramu ili pakovanju:osmeh:

@milos539 moj kum je do skoro koristio Gebi i imao je dobre rezultate,sada je preso na patent,razlog mesari i pecenjare se bune za kvalitet mesa,kazu kad se ohladi kao guma

@
dubansr ako vec imas svoje zitarice moja preporuka je soja,st.kvasac,sun.sacma u premix,ne znam o kojoj kilazi za tov se radi,ali definitivno premix
 
Sta mislite o ovoj recepturi: 40kg kukuruza,20kg psenice,20kg jecma,20kg super patentov?

Sasvim Ok. I sam tako hranim. Ako hoces da predjes na patentov premiks umesto supera stavis 17kg sojine sacme i jedan premix 3%. Malo je jeftinija ova varijanta nego ona sa superom, a i siguran si sta si stavio u smesu.
 
Pozdrav!presao sam sa supera na ovu smjesu pa sta mislite jel uredu 50 kg kukuruza,25 jecam,15 sojina sacma,7 stocnog,3 kg aminogold premiks 0,250 sanocid.svinje su teske 140-150 kg lp
 
Druze kako ti se pokazao kukuruz mleven u klipu? Da li ima previse celuloze?
Ma otkud znam koliko ima celuloze, ali znam, da poslednja tura za 5.5 meseci stigla do 100 kg.. Stim sto sam tada isao sa 3% indi premium tov( po recepturi gde ide ako se na varam 50 kg. kuk...itd), a sada sa super pan food. Hranio sam ja svojevremeno i prasice od 15 kg. pa navise sa kuk. u klipu i sve je bilo Ok. Ocigledno te price tehnologa ne piju vodu bas uvek, u smislu ne smas kuk. u klipu, ne smes jecam, psenicu preko 50% na ustrb kukuruza, da ne izgube energiju...itd.
 
Ma otkud znam koliko ima celuloze, ali znam, da poslednja tura za 5.5 meseci stigla do 100 kg.. Stim sto sam tada isao sa 3% indi premium tov( po recepturi gde ide ako se na varam 50 kg. kuk...itd), a sada sa super pan food. Hranio sam ja svojevremeno i prasice od 15 kg. pa navise sa kuk. u klipu i sve je bilo Ok. Ocigledno te price tehnologa ne piju vodu bas uvek, u smislu ne smas kuk. u klipu, ne smes jecam, psenicu preko 50% na ustrb kukuruza, da ne izgube energiju...itd.

To me je bas zanimalo da cujem kako se pokazalo u praksi, posto nisam do sad mleo sa cele klipove za svinje. :ppozdrav:
 
Pošto sam iz Obrenovca kupujem na uljarici sa kamiona čist suncokret i soju.
Koji bi tada trebalo da ide odnos na soju i suncokret?
Pošto su ovde uglavnom sačme zastupljene

- - - - - - - - - -

Prijatelji ja sam iz Obrenovca i potopljene su mi sve recepture za pravljenje smesa za tov pilica, hrane za koke nosilje, tovne ćurke, zečeve, svinje...
Molio bih vas ko ima ako može da mi putem poruke pošalje.
Hvala vam unapred
 
Nazad
Vrh