Recepture za spremanje koncentrata

Moze li mi neko reci kako je zadovoljan sa ovim trenutno Sano proizvodima u tipu Pigija I predstartera? Ovde se nesto prepakuju u kese po par kg. Ne znam dali to nesto nasi prepakuju ili tako stize iz Inostranstva. hvala
 
Predstarter 170,5
starter8-12kg 67,6
starter 12-25 45,55
doj 40,7
sup 35,2
sa superima ili premixima izlazi to jeftinije.

Jeste inache super 35% za tov Porkino mi se isto extra pokazao into najbolja kombinacija mi je sa psenicom.
Cena mu je negde oko 78 dinara.

- - - - - - - - - -

Moze li mi neko reci kako je zadovoljan sa ovim trenutno Sano proizvodima u tipu Pigija I predstartera? Ovde se nesto prepakuju u kese po par kg. Ne znam dali to nesto nasi prepakuju ili tako stize iz Inostranstva. hvala
Hranio sa SAnom presao na Sanders ...
mnogo bolji rezultati sa nizom cenom...probaj ne znam da li i a negde kod tebe u kraju
 
Moze li mi neko reci kako je zadovoljan sa ovim trenutno Sano proizvodima u tipu Pigija I predstartera? Ovde se nesto prepakuju u kese po par kg. Ne znam dali to nesto nasi prepakuju ili tako stize iz Inostranstva. hvala
Mislis li na premix ili koncentrat. Ja koristim ceo sanov program i zadovoljan sam. Jedino sto dok prasici sisaju dajem im 5-6 dana Patentov pred starter posle nasavljam sa Sano.
 
Aminogld i Sugi nema im ravnog, ja sam prestao posto nemam svoju soju, pa uzimam koncentrat Sano Premium Forte . I Pigi je dobar. Stim sto sa Premiumom Forte pravis 175-200kg hrane.
 
Imam kukuruz,jecam i suncokretovu sacmu i dodajem Jabuka Pancevo premikse.Za uzrast od 25-60 kg BANFUL 3%,a od 60-100 kg BANFINIS 2%.Tovim svinje samo za sebe,a soja mi je skupa.Koje kolicine ovih komponenti treba da upotrebim da bih dobio neki solidan koncetrat?I naravno dodajem kostovit,neki premiks sa selenom,minazel,i moze li da prodje bez soje?
 
Kolege u nasem kraju niko ne seje soju, ja planiram na prolece da posejem 15-ak ari za probu za svoje potrebe. Interesuje me u kom procentu u ishrani tovljenika ide kad bi je ja sam termicki(pecenjem) obradjivao?
 
Joks 15% i uzivaj bice tovljenici celavi,ali samo termicki obradjenu 10 minuta nq 150 stepena
 
Nazad
Vrh