Mtz 820 Vs Zetor Crystal Vs Ursus 904

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

aca

Član
Učlanjen(a)
2 Feb 2011
Poruka
1.183
Lokacija
Pancevo
Sta kazete o ovoj temi,koji je najbolji po vama?!
 
Aco ja sam autor teme MTZ 82 vs IMT 577 vs Rakovica 76 koja je dosta posecena s obzirom da je pre tri dana otvorena, a tema koju si postavio bila mi je u planu da ja to odradim. Mislim da je ovo odlicna tema sve pohvale za njeno postavljanje.:ppozdrav:
Inace nisam vlasnik ni jednog od ovih traktora ali prvo mesto bih dao Ursusu 904 jer sam procitao dosta dobrih komentara o njemu a i nekako mi je lepsi od zetora, mozda zbog boje, iako su sto se sklopa tice identicni, ako ne gresim.

---------- Poruka napisana u 21:10 ---------- Prethodna poruka je at 21:09 ----------


Izgleda samo u mojoj temi:osmeh:
 
што се не отвори тема рецимо поређење трактора 70-90 кс и постови из ове две теме убаце у ту нову тему - тиме би били обухваћени сви трактори те категорије ?
 
ajde na pp...samo cu recu da si delimicno u pravu, jel se dugo cekalo na ovaj okrsaj 820 i 577...mnogo napisano a malo receno, i od 5 stranice sam prestao da citam vise te gluposti, izivljavanja i prepucavanja bezkorisna!
 
ajde na pp...samo cu recu da si delimicno u pravu, jel se dugo cekalo na ovaj okrsaj 820 i 577...mnogo napisano a malo receno, i od 5 stranice sam prestao da citam vise te gluposti, izivljavanja i prepucavanja bezkorisna!

Cilj ove teme je da buduci vlasnici tih traktora pre njihove kupovine se upoznaju sa njima, njihovim prednostima i njihovim manama. Mislim da sam dosta uspeo u tome a da li je teme izgubila smisao to ce se videti tek.:ppozdrav:
 
Da ja sam uspeo! Ne secam se da je neko pre mene pokrenuo ovu temu. Ako licno mislis da je ona gubljenje vremena onda je jednostavno zaobidji.
 
Imam i Rusa i Kristala ja sam sanjima kao kad poseces prste a ono jednako boli .Kristal je tezi za preko 1t samim tim za potegni teret je bolji ,a Rus u blatu ga ostavljaSa istim plugovima na istu dubinu rus moze kod mena samo sa prednjom vucom a Kristalu netreba ni blokada .Rus je brz Kristal samo opusteno .Mogao bih ovako nabrajati jos dugo.U vezi Ursusa samo toliko koliko sam cuo da je od Kristala meksi pre se kvari.
 
Po meni i u ovoj kombinaciji MTZ na prvo mesto,iako imam i kristala.drugo i trece mesto dele Ursus i Zetor jer ja tu nevidim neku bitnu razliku.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh