Cena tovljenika na tržištu

Privatno ode po 130, sami sebe pojeli. Sreca pa ih nemamo mnogo.

Послато са SM-A310F помоћу Тапатока
 
kod nas je problem što se i te subvencije ograničavaju, ako imamo ozbiljnog proizvođača svinja on je od ministarstva ograničen na 5000 grla u toku jedne godine, druga stvar postoji dosta uslova koje treba ispuniti za subvencije, plaćeni porezi, penziono, i td. Moje mišljenje je da se stočarstvom teško baviti u našoj državi i da je cena koja bi ostala po jednom tovljeniku od 20 eura teško dostižna na ovakve cene žita i malih prasadi
 
Pozdrav, da li je neko prodao tovljenike ove nedelje kako se krece cena?

Послато са SM-A320FL помоћу Тапатока
 
kod nas je problem što se i te subvencije ograničavaju, ako imamo ozbiljnog proizvođača svinja on je od ministarstva ograničen na 5000 grla u toku jedne godine, druga stvar postoji dosta uslova koje treba ispuniti za subvencije, plaćeni porezi, penziono, i td. Moje mišljenje je da se stočarstvom teško baviti u našoj državi i da je cena koja bi ostala po jednom tovljeniku od 20 eura teško dostižna na ovakve cene žita i malih prasadi
Jel mislite vi kolega da prvenstveno treba drzava pomoci manje ili vece farmere?
 
Meni daje 145din kg. Neki natkupac iz Lozovika. Sacekacu jos malo..

Послато са SM-A320FL помоћу Тапатока
 
Pazite se te klanice iz Aleksandrovca. Agrostocar je bio naziv a sad kupuju i pod firmom Euro maj. U pocetku sve odmah i glatko ide a onda na odlozeno i ne javljaju se na telefon.
 
Meni kupili bika pre 15 dana. Utovarili u isti kamion sa svinjama. Isplatili ga na vagi,samo pdv na racun. Klanica Agrostocar Aleksandrovac.
 
Nazad
Vrh