Cena tovljenika na tržištu

eo ga mart...hoce li biti neke promene cena ..ili ce ipak da se nastavi i dalje ovako lose:sta:
da li je neko prodavao u skorije vreme i po kojoj ceni ?
 
U sredu, na Jagodinskoj pijaci rođak prodao jedva dva komada(300kg) na 120din. Već su počeli sami sredom da skandiraju “pijac,pijac”


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja dao pre par dana, 12kom, prosek 120kg po 130 din, direktno u klanicu, "dva brata", Kozjak.

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Danas prodao nesto,nakupci za 125din,pare na račun tokom dana.Inače mesaru nosim nedeljno po 4 kom,plaća 135 din ali isplata jako kilava,od 7 do 14 dana.
 
Jedno pitanje..sutra dolzi kupac za tovljenike po ceni 130din/kg. Kaze pare odma na racun posle vaganja.da li je neko prodavao pa da su mu odma pare legle.malo sam skeptican..em nedelja..em pare odma na racun..ako neko moze da pomogne u nedoumici.
 
Jedino ako ti plaća elektronski, platnom karticom. Ali opet ti sutra ne možeš da proveriš stanje na račun gazdinstva.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ipak se nisam usudio da dam..trazim nekog ko vrsi prevoz pa da ih prodam matijevic klanici..posto oni ne dolaze kuci..a placaju za dan dva..i ja mislim da su najsigurniji
 
Nazad
Vrh