Cena tovljenika na tržištu

Jutros na pijaci ko je imao jednog-dva u korpi tražio 150,ko je imao više davao i za 110,samo da proda.
 
Kako placa neoplanta?drugar je dao danas neoplanti 100kom 125 plus pdv..a za placanje ne znam valjda za 30 dana

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
 
Kod nas je trenutno 110 nakupci za Big Bul mislim ,navala za utovar .Ljudi daju vise ni nepitaju za cenu svima dozlojadilo i prerasle svinje .
 
Ja sam sa mojim tovljenicima zavrsio juce,zaklao sve. Prasiće ista sudbina ceka i to je to sa tovom svinja od mene.

Sent from my HTC Desire 620G dual sim using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: PKB
Svinja ima kolko ima, Sofija ucenjuje ljude 110-115din kako koga... Trlic 120din, Start jovanovic 120din trazi zivka muva se po kucama i nije naso (bar danas)....
 
Bio juce trlic kod mene,kaze da tesko da ce biti nekih pomaka oko cene u narednih mesec dana

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
 
Ma jos nisam Montoya , jutros sam trebo za Big Bul da tovarim opet odlozen utovar juce zvali da se spreme pasosi sve spremio i posle zoves niko se nejavlja ko majmun od jutros cekam spremio ljude ovo je samo covek da poludi . **greška ti zivot i gde ga ovde zivimo.
 
Sad malo pre zavrsio utovar 110 dinara na 20 i preko toga dana pare . Skidali su cenu i pola kile preko 130 druga klasa itd trazili dlaku u jajetu sve nabrzinu i utovar itd, Samo 110 komada utovareno .
 
Nazad
Vrh