Cena tovljenika na tržištu

http://www.agroservis.rs/reagovanje-udruzenje-stocara-fruskogorsko-podunavlje

- - - - - - - - - -


Juce sam nazvao ove iz Agropapuk-a,javila se jedna dama,kazem joj da imam tovljenike za prodaju,odakle sam,pitam je za cenu kaze placaju 140din a pare 7-8,pita ona mene koliko imate rekaoh joj jedno tri ture slepera,a ona kaze a daleko ste vi iz Vrsca,izgleda da nemaju potrebe za robu

Otkazan utovar u utorak do daljnjeg valjda im netreba svinja šta je sa trlicem jesi ga zvao
 
Otkazan utovar u utorak do daljnjeg valjda im netreba svinja šta je sa trlicem jesi ga zvao
Jesam,kaze danas ga zovem sutra utovar odmah,ali ja saradjujem sa njima vise od 10-tak godina i sve velike kolicine dajem njima,a ove manje kolicine ispod 90kom onda dajem nekim drugima jer ne mogu oni doci sa kamionom od kappaciteta 150-200kom a da uzimaju samo 90kom lupam sada..jako dobro saradnju imamo sa njima,a ove iz agropapuka nahvalio ih je jedan lik i kaze da vidim sa njima jer placaju nadan ili dva a placaju 170din, i sad kad sam ih nazvao kazu 140din a placanje 7-8 dana a nije sigurno da ni tada
 
Daj boze da krene malo cena gore,jer ocigledno je da se sad nesto desava cela evropska unija u skoku sa cenom.

- - - - - - - - - -

Juce kod nas je bio utovar na 150,nudili su pre par dana 145 pa posle 147 dosta njih nisu hteli i na kraju nesto malo je juce otislo na 150.
 
Imam farmu svinja,nemam ceo krug,kupujem prasice i tovim,mada je u planu sledece godine da pravimo objekat za krmace i prosirenje tova,sve dajem trlicu do sada vec 10+ godina samo njima dajem,danas ih zovem sutra su kod mene znaju kakvu robu imam
 
Lokalni mesari nude tu cenu.

q Maxa

Gde nabavljas prasad? Farma ili imas svoje dobavljace
 
Heh ozbiljno se bavis tovom svinja I imas neku vecu kolicinu a nemas sigurne I stalne kupce?
Ako budes vato kupce po forumima tu ti je I kraj...
Druže, nema više toga.. Stalni kupci itd..kome treba trenutno,uzeće.kome ne treba, neće. To je cela filozofija! Naslušao sam se toga,ne brini sve kupim i ostale gluposti.
 
Nazad
Vrh