Cena tovljenika na tržištu

Sofija 135

Matijevic 135+pdv

Kome mu se ne zuri nek saceka kraj septembra.Ako tad ne bude cene onda nece ni u decembru.
 
Pa ministar je rekao kako imamo 50 evra na tovljeniku, to nam je super... Ebo ga onaj ko ga meto tamo!

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Мето га је онај који је том истом донео победу у Ср. Митровици, која је одувек била град који је подржавао ДС и ДСС...а дотични министар је био управо у том ДС...прелетео фино у СНС, добио функцију и нека силна улагања у свом родном граду....
 
Ministar je prvo bio u dss,pa je onda napravio neko udruženje ''vredna Mitrovica'' pa je onda prešao u ove...inače je magarčina koja nema veze sa poljoprivredom.I kod nas cena 130 din. a subvencije kasne po godinu dana.
 
Ma kod nas mislim da samo ko ima za sebe to je sve.. nesto se provlaci ispod zita da se za jesen sprema rusenje vlasti i monarhije, koja nas je prodala robovlasnicima koji su na domak ostvarenja sna da vlada ovim prostorima, i radi nasu zemlju... mi smo tacno pod okupacijom na lepe oci. Samo nas teraju u ulaganja, da se iscedimo sto bolje, a obnove finasija bas i nema...
 
Pobedili su zbog nakaradnog izbornog zakona i biračkog spiska sa ljudima koji su odavno preminuli.

Neki dan prodao 5kom po 150din a pre toga nešto privatno po 165-170.
Nešto mi se ne tovi više po ovoj ceni.
 
I ja mislim da nema nista od toga, naterace vojsku i policiju na narod, vidi se da covek voli vlast, i da glumi nekog "SULTANA, PRESVETLOG VODJU"
Sto se svinja tice, nikakvog smisla nema vise hraniti, kome je to bila jedina delatnost do sad, morace da se okrece na nesto drugo, u prevodu da se snalazi kako zna...


Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Izgleda da ne pratite nastupe vođe? :D Vođa reče pre 10-tak dana da će da vlada opušteno naredne 10-15godine i da ništa ne radi ali on voli da radi pa tako da neće ni za 15god da se pomeri. Svaki njegov nastup je rijaliti, a naš narod voli borce protiv nevidljivih neprijatelja u rijalitiju pa tako će i on da opstane još dugo, dugo. Ministarsko mesto dobiće samo onaj koji ga kvalitetno hvali, nema veze iz koje stranke potiče.
Što se tovljenika tiče, i male kaspnice kupuju gotove polutke nepoznatog porekla pa ih klanje više ne zanima. Male i srednje klanice se nude velikim na kiriju jer lagano propadaju. Mnogi pojedinci koji su porodično kupovali tovljenika za sebe više neće jer im je lakše da narežu suvi vrat ili pečenicu na 502din u marketu. Jer kad izračuna tovljenika + obrada + zamrzivač stvarno se ne isplati. Eto meni ostala još dva za koje me niko ne pita ni pošta su.
Njih prodam i više ni za sebe ne čuvam, jer moj zamrzivač prima meso i kada su tovljenici na najnižoj ceni. Za poljoprivredu nema para, štedimo, a stranim investitorima milioni €. E pa nemam ni ja.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja cu poceti sad da punim objekte,planiram 50 komada. Videcemo sta ce biti sa cenom kad budu za prodaju
 
Bice plakanje kao i sad, u ovoj drzavi vise nista na bolje ne moz' da krene..
Nisam optimista.

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Krnac ako misliš da utoviš jednu dve ture,pa da batališ onda nemoj ni počinjati. Znaš za onu: Svinje znaju svinjski pomoć' a i svinjski odmoć'.
 
Brašo ja imam registrovanu farmu svinja 250kom,nisam pocetnik. Imao sam pauzu 1.5god zbog povrca,ali sam batalio povrce pa se opet okrecem ka tovu
 
Znas kako ono ide,kad svi dizu ruke od svinja E onda ti u inat tovi,sve u kontra teraj.Tako je bilo i sa krmacama jel se secate?Niko nije drzao krmace kad ono prasad skupa ko zlato pa su krenuli ljudi opet da drze krmace.
 
Nazad
Vrh