Subvencije za mlečno govedarstvo

Dejanjika

Član
Učlanjen(a)
25 Sep 2008
Poruka
95
Lokacija
Zajecar, Lubnica
Danas sam čuo u selu da su ukinute subvencije za prvotelke koje su prošle godine bile oko 12000 dinara po grlu.Ako je to tačno, pitam se šta je sledeća mera ka blagom uništavanju govedarstva u ovoj zemlji seljaka na brdovitom Balkanu.
 
Odg: Subvencije za prvotelke

Dejanjika je napisao(la):
Danas sam čuo u selu da su ukinute subvencije za prvotelke koje su prošle godine bile oko 12000 dinara po grlu.Ako je to tačno, pitam se šta je sledeća mera ka blagom uništavanju govedarstva u ovoj zemlji seljaka na brdovitom Balkanu.
dobro si čuo od sad će davati 12000 po kravi koja je umatičena i kojoj se zna poreklo (mati otac)
_________________________________________________Post je spojen: [time]1236673926[/time]_________________________________________________
orljevacka je napisao(la):
Ja jos nisam dobio subvencije za prvotelke od prosle godine. Neznam kad ce biti i dali ce uopste biti.
kako to meni su isplatili još u novembru 2008 ja nisam dobio za bikove
 
Odg: Subvencije za prvotelke

u mom kraju uzimaju pare za vodjenje maticnih knjiga tj. prilikom predaje za subvencije (za prvotelke i ostala grla) uzimaju 20% (2500) avansno ::lose::

zanima me da li ovo mogu raditi sam i kome da se obratim
 
Odg: Subvencije za prvotelke

uu skupo kod mene je 1200din ,po meni da nemožeš
 
Odg: Subvencije za prvotelke

Kod nas je bilo 20 %. Ja dobio subvencije za prvotelke za zadnji kvartal 2008. pre neki dan. Za bikove djoka!
 
Odg: Subvencije za prvotelke

ja danas dobio papire za subvencije za prvotelke i to samo za 3 od 8
 
Odg: Subvencije za prvotelke

Meni su juce isplatili za zadnju i dobio sam resenja. Kaze mi lik sto mi vodi papire da ce ovih dana biti i onih 5600 po kravi sa HB brojem.
 
Odg: Subvencije za prvotelke

Izgleda. Recice na kraju da se bikovi nisu potpisali na fotokopiji pasosa, te nam ne mogu isplatiti novce.
 
Odg: Subvencije za prvotelke

ta mani ih meni inspektor nije udario pečat na zadnjoj strani kartona pa su vratili sve ali opet sam poslao i sad je valjda prošlo daj bože
 
Odg: Subvencije za prvotelke

Isto i meni, pa sam im odneo. I zamisli oniposlali ponovo dopis kako nisu overene kopije i sa druge strane. Najeb'o sam im se mame tamo u ministarstvu. Ispalo da nisu ni pogledali dal sam dopunio dokumentaciju.
 
Odg: Subvencije za prvotelke

ma od mene su popizdili svaki dan ih zovem pa stalno biće biće a para ni od korova
 
Odg: KAD CE SUBVENCIJE

ja sam već odavno dobio ,jel vam bio inspektor kad on pogleda dokumentaciju za neke 3 nedelje dobijate pare
 
Odg: KAD CE SUBVENCIJE

Hvala Todore prijatelju,
i ja sam cuo da je otprilike takva procedura, ali jedno je sta onu pokusavaju da nam uvale kao zvaku, a druga je stvar kako stvarno rade.Znas, nigde nije navedeno da je to procedura.
Pa dobro, ako si ti tako dobio novce, verovatno su i drugi? A po toj logici cu verovatno i ja dobiti uskoro.
 
Nazad
Vrh