Subvencije za tov junadi

Danas sam dobio poziv na mobilni sa privatnog(skrivenog)broja.Gospodja iz uprave za agrarna placanja zove da me obavesti da mi je jedan zahtev obradjen a da je drugi u obradi i da cu dobiti resenje ovih dana.jel se ovo jos nekom desavalo?
 
To je neka zajebancija.Mene su pozvali prosle godine jer trebalo jos neki dokument da im posaljem mejlom i broj nije sakriven cak ga imam memorisan u mob pa kad ih pozovem odmah se javljaju.A nece te oni zvati da ti kazu da je sve gotovo
 
Danas ponovo poziv.ovaj put ne sa skrivenog broja.kaze da mi je resen zahtev iz jula meseca i da ocekujem resenje.kaze da sad obavezno javljaju kad zavrse predmet.
 
Ja juče zvao. Kažu mi imate zahteve iz aprila juna i oktobra. Zahtevi su zavedeni i čekaju na obradu. Kao da ih obrađuju Čvarkov i društvo a ministar kod Uroša kaže svi su zahtevi isplaćeni.

Послато са TA-1032 уз помоћ Тапатока
 
Потврђујем да зову. Прошле седмице пропуштен позив са непознатног броја. Кад јуче са другим који се јавио и кога су обавестили утврдимо да је то исти број.
 
Данас стигло и решење поштом, за захтев који предат последњи од ових који нису исплаћени, и то још најмањи међу њима, предат 10. октобра. ????????????*♂️

- - - - - - - - - -

Данас стигло и решење поштом, за захтев који предат последњи од ових који нису исплаћени, и то још најмањи међу њима, предат 10. октобра.
 
Ne mora da znaci da ces cekati 2 nedelje,moguce i 2 dana da cekas ne gleda se kad si primio zahtev.

Evo primer par mojih zahteva kad su bili zavrseni pise vam tamo gore u levom uglu i nakon 30dana je bila uplata a desavalo mi se da par zahteva mi je bilo dostavljeno 3-5dana pre uplate a neki mi je stigao i nakon sto mi je legao novac na racun.
 
Nazad
Vrh