Subvencije za tov junadi

Po kom li ovi redosledu daju resenja:sta:....
Podnet zahtev u martu i nista ne stize ni prihvacen ni odbijen ,isto tako i za zahtev iz jula ,a danas dobijem odobrenje za isplatu za zahtev predat 25.09.
 
stiglo resenje za tovnu junad zahtev podnet 29.9 2017 imam i jedan zahteve dve nedelje pre tog sam predao i nije jos nista stiglo izgleda su krenuli otpozadi
 
Ne , nego za ovaj poslednji iz septembra.
Nikako mi se ne svidja ovaj njihov redosled ,sve mi nesto mirise da ce da me izvozaju za prethodna dva zahteva.
 
Ja sam predao zahtev u februaru,resenje je stiglo pre jedno 2 meseca a para nema na vidiku..

Poslato sa FRD-L09 uz pomoć Tapatoka
 
H
Ja sam predao u februaru.pare nisam video.kad ono nazovem kazu da je to vec placeno na leto...ma nemoj
 
Jel se desilo nekom da u upravi za agrarna placanja stoji da su subvencije isplacene ali pare nisu legle na racun?

Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Meni.zvao sam i kazu :placeno na leto!ja popizdeo.

- - - - - - - - - -

Prosle nedelje sam zvao kad ce da uplate i to mi je rekla...te pare video nisam
 
Ista situacija,kaze placeno jul-avgust. Jesi resavao nesto?

Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Nisam jos.neznam ni u kom smeru da krenem jer nije ni jasno sto to rade.izvod iz banke mesecno sobijam.a to nije bilo na tome
 
Rok je regulisan clanom 4 u vazecem pravilniku za tov junadi.- citat

..."Лица из члана 3. овог правилника могу да остваре право на подстицаје ако поднесузахтев за остваривање права на подстицаје за тов јунади, тов свиња, тов јагњади и тов јаради за сваку годину од 1. јануара до 15. октобра текуће календарске године и ако су грла предата кланици или извезена у периоду од 1. октобра претходне календарскегодине до 30. септембра текуће календарске године...."

Jer se zahtev za posticaj za tov junadi koja su data u decembru prosle godine salje kao za posticajna srestva za 2017 ili 2018godinu
 
Za 2018 godinu. Ti konkurises u 2018oj, a to sto je grlo rodjeno u decembru, to nema veze. Uredba iz 2018te kaze (reci ce tek) da se predaju zahtevi od 01.10. predhodne godine do 30.09. tekuce godine.
 
Nazad
Vrh