Subvencije za tov junadi

Ja predao u oktobru i jos nista nisam dobio, pa sam posle predao u februaru, martu i sada u maju i nista od toga ni ne nadam se vise...
 
Treba da posaljem zahtev.Dao sam junad na dvaput u roku od 3dana.Dali mogu da napisem jedan zahtev ili moram 2 zahteva.
 
Kolega, ako imas dve prijemnice iz klanice, onda dva zahteva. Ako su sva grla na jednoj prijemnici onda jedan zahtev.
Prijemnica mora da bude overena od strane veterinarskog inspektora. Saljes i zdravstvena uverenja i zahtev. Originale saljes, kopije ostavi za sebe i potvrdu iz
poste o poslatoj posiljci.
 
Kolega, ako imas dve prijemnice iz klanice, onda dva zahteva. Ako su sva grla na jednoj prijemnici onda jedan zahtev.
Prijemnica mora da bude overena od strane veterinarskog inspektora. Saljes i zdravstvena uverenja i zahtev. Originale saljes, kopije ostavi za sebe i potvrdu iz
poste o poslatoj posiljci.

Ovo je dezinformacija koju sad vidim. Mogao je i da spoji u jedan zahtev i da napise ukupan broj sa vise prijemnica. Mozes i posle mesec dana da predas drugu turu bikova, i da opet sve to saberes u jedan zahtev. U toj koverti se nalaze prijemnice kao dokaz zasto je broj grla na zahtevu toliki.

- - - - - - - - - -

Prijatno iznenađenje. Danas mi uplatili za bikove. Poslao 31g decembra.

Cestitam. Znaci da su tek polovinom avgusta 2016. kompletirali 2015. godinu :osmeh:
 
Hvala!
Inače ja sam poslao na jednom zahtevu sve. Razlika između dve ture bio oko šest meseci.
 
Imas temu "subv. za mlecno govedarstvo".
Inace za krave ja 25000din, minus iznos koji uzima mat. sluzba , a mleko je 7din po litri.
 
Ja predao novembra 2015.i nisam jos dobio.U pitanju su bile junice ali vazilo se i to kao tovna junad...
 
Nazad
Vrh