Subvencije za tov junadi

Jel neko dobio novac za ovu god .Ja predao krajem aprila i za sada nista od isplate.
 
Trebati fotokopije pasosa ,licne karte na kome se vode ziv, potvrda iz veterinarske baze to se placa 200 din u vet stanici ,zahtev i mislim da je to stobi trebalo
 
Trebati fotokopije pasosa ,licne karte na kome se vode ziv, potvrda iz veterinarske baze to se placa 200 din u vet stanici ,zahtev i mislim da je to stobi trebalo
Ne treba nista, samo zahtev se podnosi. Nista vise od dokumentacije.
Jel naplatio ko subvencije za 2014 ???
 
Poslednja izmena:
Imam troje junadi oteljeni u 2014 god verovatno bi ih predao na klanje ,Dali je kasno da podnesem zahtev za subvencije i ako nije kakva je procedura?
 
Nije kasno ako ces ih drzati jos minimum 6 meseci,i ako ces ih kasnije predati registrovanoj klanici.Skines zahtev sa interneta,popunis i to bi trebalo da je to,tako kazu,mada sam ja ubacio svu dokumentaciju kao i prosle godine tj.kopije pasosa,licne karte,kartice polj.gazdinstva,kartice od banke,izvod o brojnom stanju goveda na imanju i potvrdu o aktivnom statusu gazdinstva.
 
Mene zanima gde se predaje zahtev za tov junadi, jel u maticnoj sluzbi ili ...? Imali odredjen broj komada koji bi minimalno trebalo drzati? ja bih drzao od svojih krava pa me interesuje.
Hvala unapred
 
Imam troje junadi oteljeni u 2014 god verovatno bi ih predao na klanje ,Dali je kasno da podnesem zahtev za subvencije i ako nije kakva je procedura?


Nije kasno ako ces ih drzati jos minimum 6 meseci,i ako ces ih kasnije predati registrovanoj klanici.Skines zahtev sa interneta,popunis i to bi trebalo da je to,tako kazu,mada sam ja ubacio svu dokumentaciju kao i prosle godine tj.kopije pasosa,licne karte,kartice polj.gazdinstva,kartice od banke,izvod o brojnom stanju goveda na imanju i potvrdu o aktivnom statusu gazdinstva.

Sad ovo citam.. Ako je grlo rodjeno na ovom gazdinstvu, onda ne mora da ceka jos minimum 6 meseci. Jedino ako je kupljeno grlo, onda treba da provedu na gazdinstvu 6 meseci od dana kupovine.


Члан 25.
Подстицаји за тов јунади утврђују се у минималном износу од 10.000 динара по грлу у тову.
Подстицаји из става 1. овог члана остварују се ако је товно грло произведено у сопственом запату, купљено, односно увезено у години у којој се подноси захтев, ако је провело или ће провести у власништву тог лица најмање 185 дана и ако је намењено за производњу меса и по завршетку това ће бити предато у кланицу или је намењено извозу.Члан 25.
 
danas legle pare za goveda 8komada 10000 po kom .:osmeh:neznam tacan datum kada sam predao morao bi proveriti.
 
U tabeli u kojoj se upisuje ID grla, sledeca kolona je "broj pasosa za goveda". Da li je to onaj crveni broj gore desno na pasosu, pocinje sa AA****?
 
Nazad
Vrh