Subvencije za tov junadi

I ja podneo u junu i nema nijedno ni drugo. Bas me zanima kad ce pocnu da isplacuju
 
Posto vidim da cesce dobijaju novac ovi sto salji na pocetku u januaru i na kraju u oktobru pocecu tako i ja da saljem. Ovog puta u februaru i julu posto je izmenjeno. Za ovo sto se slalo u periodu od marta do septembra ima treba po godinu dve da rese.
 
Ja sam prosle godine imao takvo iskustvo da su mi do nove godine isplatili zahteve iz oktobra , a sto sam imao iz jula oni su sastavili citavih 13 meseci.
 
Sta da saljem kad ni za proslu godinu nisu platili

Послато са TA-1021 уз помоћ Тапатока
 
İ mislim da je rok do kraja juna za predaju zahteva pise se 15000, a od juna posle ide do iduceg juna po novoj uredbi
 
Mislim da se predaje po 15000 i da na zahtevu pises subvencija za 2019 i da moras da predas do kraja juna i da bude bar 3 komada na zahtevu, ako nemas 3 onda kad predas jos da bude 3 il 3+ predajes zahtev, al proveri
 
Danas sam posalo papire za subvencije tova junadi. Pisacu opet kad legne uplata,da vidimo koliko vremena ce proci.
 
2 smo natovarili u oktobru 2018 i 3 u januaru 2019. Sad ide tura 5 komada u aprilu,pa 6 negde u junu ili julu.
 
Evo ja sam sad spakovao u kovertu zahteve za junad predati u oktobru i januaru i napisao po 15 tauzenke pa da vidimo sta ce da bude.
 
Dobili resenje danas za subvencije za bikove. Predato 7.3.2018. Jos da sacekamo lovu.

Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока
 
Tamo gde obnavljas gazdinstvo podneses zahtev za promenu broja racuna. Znaci iz banke doneses nov broj i podneses kako sam vec napisao.
 
Nazad
Vrh