Oproštaj i poslednji pozdrav članu Petru

Ti ljekari su zaslužili da idu na vješala...da je država državom tako bi i bilo, i to negdje na trgu, u javnosti, da sav svijet gleda.
 
Pratim temu pa se moram još malo uključiti. Ti i takvi doktori su naš proizvod, da sad ne idem u širinu. Život mi je bio ugrožen, 2 operacije u mjesec dana i šta da mu ponudim, koliko. Da mu prepišem sve što sam steko jer meni život vrijedi i više od svega toga.
Suptilno sam poslao poruku (oni su inteligentni pa su shvatili) nema mene = nema tebe. Inače nisam takav tip ali takve situacije i ponašanja sve mjenjaju. Poslije svega sam ga častio Chivasom, što smatram kao da smo popili piće u kafiću a ne mitom.
 
Pratim temu pa se moram još malo uključiti. Ti i takvi doktori su naš proizvod, da sad ne idem u širinu. Život mi je bio ugrožen, 2 operacije u mjesec dana i šta da mu ponudim, koliko. Da mu prepišem sve što sam steko jer meni život vrijedi i više od svega toga.
Suptilno sam poslao poruku (oni su inteligentni pa su shvatili) nema mene = nema tebe. Inače nisam takav tip ali takve situacije i ponašanja sve mjenjaju. Poslije svega sam ga častio Chivasom, što smatram kao da smo popili piće u kafiću a ne mitom.
samo tako pa nek se misli
 
Mislim da nije,a pratio sam 90% emisije...Mislim da je cekao ministra Petrovica pa da ubaci Petrovu pricu u celokupnu tmurnu situaciju oko poljoprivrede,zdravstvenog osiguranja,itd...Ali Petrovic nije dosao zato sto nema sta novo da kaze dok ne izadju uredbe,mozda sledece nedelje?!
 
Mislim da nije,a pratio sam 90% emisije...Mislim da je cekao ministra Petrovica pa da ubaci Petrovu pricu u celokupnu tmurnu situaciju oko poljoprivrede,zdravstvenog osiguranja,itd...Ali Petrovic nije dosao zato sto nema sta novo da kaze dok ne izadju uredbe,mozda sledece nedelje?!
Ili im je naređeno da ne talasaju vodu pred izbore
 
Dobro je poznato da su naročito kod nas mediji u službi ..., da bi se moglo manipulisati masom.
 
Potpuno se slazem sa kolegom zis-om nema talasanja pa nije ovo beogradski problem,a i Uros dva puta da udari u zid glavom u jednoj godini i to zbog tamo nekih problema u poljoprivredi.
 
nije danas bilo nista tek iducu emisiju da gledamo pa videcemo....mada je rekao da hoce...
 
svi smo mi nažalost marionete i svi upravljaju sa nama kako hoće al živim za taj dan kada će seljak,paor ili poljoprivrednik da kaže dosta pa da im j...e mamicu i da se ta mafija zaore
 
Tacno tako @prnjavor3.Najgore sto je svugdje ista slika.U mom kraju je potpuno isto stanje.U bolnici nema lijecenja bez para.Poljoprivrednici su na izmaku zivaca.Kako ce dalje biti samo bog zna.

Inace prijatelj iz djetinstva mi je podlegao greskom ljekara.
 
Moramo svatiti da naseg Petra nema a od jednog novinara ne treba ocekivati nesto posebno ,dok je skupljao interesantneteme dolazio je kod njega a sada jedna recenica i to je hvala.
 
Nazad
Vrh