Oproštaj i poslednji pozdrav članu Petru

Našem članu Petru dogodila nesreća. Eksplodirao je rezervoar sa prerađenim uljem u čijoj se blizini on nalazio.
Ima teške opekotine ruku i nogu.
Trenutno se nalazi u bolnici u Beogradu.

Verovatno će biti potrebni donatori kože, i davaoci krvi. O tome će nas blagovremeno obavestiti njegova supruga.
Nisam stigao ranije da javim ali je Branko to uradio.
Sutra idem u bolnicu pa ću znati nešto više.
Kao što Branko reče najverovatnije će biti potrebni donatori kože možete se javiti i na moj broj telefona 0605540045 (Goran).
 
Jeb.... sunac.Pa ja planirao da ga sutra zovem jer smo u nekom dogovoru da se vidimo za vikend.Nesreća ne spava.
 
Davaoci koze su vec sad potrebni koliko sam razumeo.
jeste sad je presadjivanje koze neophodno u ponedeljak mu se radi operacija tj.presadjivanje mada ce trebati jos dva eventualno tri puta ako ....a dace bog ne podlegne prvom zahvatu jer situacija je jako kriticna i doktori su rekli da ima 50 posto sanse da prezivi jer se ne zna kako ce mu organizam prihvatiti novu kozu plus rizici koji su pratioci opekotina inace ima 3 stepen i 47 posto tela mu je u opekotinama sto je maximum 60.....za sad doktori nisu rekli nista za transfuziju krvi mada nije iskljuceno...pozdrav od petrove supruge....
 
Gospodjo , nemožemo ni zamisliti u kakvom ste svi stanju , ali molićemo se Bogu da sve bude u redu i da se što prije družimo ponovo sa našim Petru.
Držite se.
 
Nadam se da će sve biti dobro koliko dobro može biti.Znam da su muke iz svog iskustva.Ja sam se upalio benzinom i imao III stepen opekotina po licu i rukama.Tri meseca sam proveo u bolnici i izborio se sa svime.Poznavajući Petra znam da je veliki borac u životu i to je ono što će ga čuvati i sačuvati.
Javljajte nam kako je naš prijatelj.
 
za sada se možemo moliti dragom BOGU da pomogne,ja sam malo dalje pa mi je nezgodno nuditi krv ili kožu ali ako je botrebna finansiska pomoć tu sam na ovom forumu nas ima mnogo i sa malim prilozima bi učinili mnogo pa nebi bilo loše ako ima kakav žiro račun da skupimo novaca da se bomogne jer bolnice su skupe.ne kažem da on nema novaca ali nikad nije viška.pozdrav
 
Postovani Forumasi za sada nema potrebe za davanjem krvi vise ce znati u toku sutrasnjeg dana,a za preksutra je planirana prva intervencija.Petrova krvna grupa je o + tako da budu svi u nekoj pripravnosti ako se ukaze potreba.Pozdravljam predlog da prikupimo i novcana sredstva jer nikad nije naodmet.Molim vas da neko od vas iskusnijih to odradi.Pozdrav.
 
Citiram deo priče našeč starog člana Cicimoric.Verujem da mi neće zameriti.To radim samo sa razlogom da se vidi da bez obzira koliko čovek ima para u jednom momentu mu svaki dinar može biti važan.Zato treba pomoći članu Petru bez obzira na sve.
Citiram:

Da ne bi bilo sve med i mleko i kao u bajci dosao je taj 27 oktobar kada mi je porodica dozivela katastrofalnu saobracajnu nesrecu. Supruga, devetomesecna cerka, trogodisnji sin i majka su sleteli sa autom u kanal dubok 3 metra. Njih cetvoro su imali 23 preloma. Polomljena rebra, butne kosti, fraktura lobanje, probodena pluca.....da ne pricam dalje. Njih cetvoro u 3 razlicite bolnice u Beogradu skoro mesec dana. Usput auto nije bio nas nego je pozajmljen od ujaka jer nas tog jutra nije hteo da upali. Na mestu gde su se prodavale titanijumske sipke za polomljene kosti sam bio svakodnevni gost i ni sam neznam koliko sam ih kupio a komad je kostao 700-800 eura. Lekovi su kostali 10.000 -15.000 dinara na dan i tada smo toliko dekintirali da smo imali novaca za jos 2-3 dana za lekove ali su poceli da se stabilizuju "bolesnici" i da se bude iz kome pa su se troskovi drasticno smanjili. Svaki dan sam isao za beograd kod njih. Vozili me prijatelji, isao autobusem, stopom, peske......Hvala bogu svi su se oporavili i nemaju nikakve posledice iako su bili u stvarno kriticnom stanju a supruga mi je bila na stakama godinu dana jer je imala polomljene obe butne kosti.
 
molim nekog od članova koji lično poznaje Petrovu pordicu da uzme broj žiro računa i ostalr potrebne podatke i objavi na forumu da krenemo sa prikupljanjem novaca.To su ružne povrede ioporavak će dugo trajati i što prije krenemo bolje za Petra.živi bili
 
molim nekog od članova koji lično poznaje Petrovu pordicu da uzme broj žiro računa i ostalr potrebne podatke i objavi na forumu da krenemo sa prikupljanjem novaca.To su ružne povrede ioporavak će dugo trajati i što prije krenemo bolje za Petra.živi bili
dragi prijatelji sa foruma evo upravo razgovaram sa petrom i kaze da mu novac nije potreban a jedino sto zeli od vas je jedan prsluk i jedan kacket ce mu biti dovoljni....pozdravljamo sve koji su uz nas!!!!!sofija
 
molim nekog od članova koji lično poznaje Petrovu pordicu da uzme broj žiro računa i ostalr potrebne podatke i objavi na forumu da krenemo sa prikupljanjem novaca.To su ružne povrede ioporavak će dugo trajati i što prije krenemo bolje za Petra.živi bili
dragi prijatelji sa foruma evo upravo razgovaram sa petrom i kaze da mu novac nije potreban a jedino sto zeli od vas je jedan prsluk i jedan kacket ce mu biti dovoljni....pozdravljamo sve koji su uz nas!!!!!sofija
 
Mom komsiji drzim palceve,ako nesto ipak zastreba tu sam-javite!Petru ne daj se!
 
Nazad
Vrh