Koji traktor koristite?

Dosat sam koristio Zetor 5718 i 7245 i dobro su se pokazala .A sada sam kupio Zetor 9540 pa videcemo kako dejstvuje.
 
1z566u9.jpg
slika je malo nejasna ali ok.koristim masei3680 rusa892 i imt565 ali je ubacen motor od tamica od 75 ks
 
Čovek je pitao gde može da kupi pogon za uključivanje prednje vuče. Jedan od članova kaže ima tu i tu po toj ceni. Onda drugi član kaže da, ali je skupo, bez da kaže gde to ima jeftinije. Baš od pomoći...
Ako imate informaciju onda je iznesite, nemaju svi vremena da se bave zapitkivanjima i rešavanjem rebusa, gde bi to moglo da se nabavi, po kojoj nižoj ceni itd...
 
Ne znam sada kako neko nema vremena u Decembru mesecu.A zašto da ide kod tog lika kada taj dere bez pardona?Ako ima para na bacanje neka ide a otkud ste sigurni da mu nije poslato obaveštenje na p.p gde to ima jeftinije?!
 
Ukljucivac prednje vuce za 560 odnosno 577 posto su isti ne moze da se sklopi NOV iz delova ispod 40000 dinara a nesto preko te cifre kosta kompletan nov u fabrici. Ti 'novi' za 250 evra nisu bas skroz novi-ima nesto i polovnih delova na njima ali su da kazem 'remontovani'. Jako bitna stvar kod novih ukljucivaca je lezaj na medju-zupcaniku koji je sada ravno valjkasti a na svim tim remontovanim kucistima je iglicasti koji usled nedostatka ulja i isteka veka trajanja napravi dar-mar u zadnjem trapu.
 
Nazad
Vrh