Koji traktor koristite?

juxi, aj u buduće stavljaj slike u normalnoj veličini, bez thumbnails-a.
 
Ok, izvini na cimanju, meni je svejedno, ali ovako je forum pregledniji i lakše je za članove koji nemaju brzu internet vezu, tako da bi se svi trebali toga pridržavati.
 
Sve pohvale za forum
A evo i mojih masina
dsc00212hk1.jpg

i
dsc00205eq2.jpg



edit by Čugi:uklonjen thumbnails
 
e pa evo i moje mashine

evo josh malo slika ostao je napolju pa je "pokisao"od snega a ostalo mi josh 20 jutara da uzorem....pa eto...posle cu nakachiti jos drugih slika posto me mrzilo da idem na drugi plac da slikam...


edit by Čugi:ubuduće nemoj pisati postove za redom, ako si nešta zaboravio i hoćeš da dodaš, u gornjem desnom uglu posta imaš opciju izmeni, za veće slike koristi imageshack, prilozi u poruci su ograničeni na 280KB


 
Ja sam od Claasa gledao da uzmem Aresa 657 od 125 ks 59 000 eura je i plus PDV.
E sad gledao sam i John Deere 6630 (130 ks), novi model naravno, 64 000 eura i naravno plus PDV, tako da za 5 000 eura je ipak bolje uzeti JD.
A od traktora nemaju polovno nista samo novo a i po meni kombajni su im malo skuplji cinimi se, claasa nemas ispod 30 000 i pitaj boga koje godiste i ne ocuvan nesto bas tako da ne znam bas
POZDRAV :D
 
Ja mislim da su to cene sa PDV-om. Kod mene u selo je stigao nov 6620 prosle godine (verovatno neka stara zaliha) za 60 i kusur hiljada sa svim dazbinama.
 
CLAAS je 59 000 i plus 18% PDV, bio sam kod ALMEXA i detaljno se raspitivao, a u RES TRADE sam bio polovinom decembra i od njih sam cuo da je 6620 (stari model) bio 61 000 i plus 18% PDV a 6630 (novi model) 64 000 plus 18% PDV, tada je kazu bilo vec porudzbaina za 6630 i rekao je da prvi modeli stizu posle praznika. Ovo su ti 100% pacni podaci jer sem svuda licno isao. Kod ALMEXA sam jos gledao i cetvorobrazni rotacioni plug KVERNELAND on je 14 500 eura i 18% PDV, a trobrazni je mislim (nisam tacno siguran) 9 000 eura + PDV :osmeh:
 
ja imam rusa 920 2000g ,imao sam i rakovicu 65 al sam je prodo , a sad sam u planu uzet polovan od 2000g pa nadalje il nov samo se jos dvoumim ismedju deutz fahra , maseja , i same pa mozda casea . od 120-160ps
 
ja sam ipak pristalica IMTa.Imam 577 bez prednje vuce i 542.Uz redovno odrzavanje zaista sam zadovoljan.
Na to mislim da i bilo koji novonastali kvar treba odmah sanirati da se nebi nakupilo,jer ipak sve kosta.
 
IMam IMT 540 sa Fijatovim motorom 42.5ks iz 77 godine.Posto sam tek registrovan i ne snalazim se najbolje imali negde neka tema o njemu. :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh