Koji traktor koristite?

ursus2.jpg

ferdzoni.jpg

560.jpg
 
Pravi traktor! Mislim na ursusa! A ni ostali nisu losi.....(moram da hvalim 560 da se NA nebi uvredio) :cao:
 
Hvala. :D Ursus je do proletos radio bez problema, ali su ga valjda stigle godine, pa mu je odradjena prva generalna. Ma ljudi, to je neverovatna mrcina!
 
Joj, druze odavno se taj sat pokvario. Znas kako ti je kod nas paora, sutra cu to zavrsiti, prekosutra...tako i osta.
 
Ma vazno da on ide a sat.... pa mora nesto da bude pokvareno na njemu ::namigivanje::
 
Baya, na slici gde je 539, nosač grana za preskanje u red, jel' kupljen "sistem" u Pazovi?
 
Ne, u Rumi na vasaru. Jako je slab, moralo bi se zavariti neko ojacanje. Tako je Mityoo. ::svaka cast::
 
Odakle je čovek što ih je prodavao? Gde je stajao i koji je auto vozio? Jel' prodavao još nešta? Jeste puno pitanja, al aj reci ako se sećaš :cao:
 
koristim imt 539, 88.g i belorus 820, 2005.g
mada s obzirom koliko trenuno zemlje radim, nisu iskorišćeni ni 10%,ali to je već za neku drugu temu :cao:
 
dragan69 je napisao(la):
kakav je sa menjacom taj ursus i za koliko para se moze kupiti takav model.
Ja sa menjacem nisam imao problema osim sa multipowerom koga bi trebalo popraviti jer kad se ugreje proklizavaju brze brzine...pa sam ga zavario da ne proklizava... :cao:
 
Ja koristim iskljucivo imt trktore. Sta mislite o tim masinama?
 
Nazad
Vrh