Cene veštačkog đubriva u vašem kraju.

Urea Pančevo 40 din/kg, ruska 43 din/kg, Kutina 44, Kan Linzer 36 din/kg cene u Slovenu u Rumi.
 
Kontaktirao sam "zaštitu potrošača" sa predlogom da bi bilo korisno da naprave nasumičnu i nezavisnu analizu veštačkog đubriva na našem tržištu, budući da se tu okreću sume u milionima eura godišnje. Kažu nedležna je poljoprivredna inspekcija. Reko, fala vam ninačemu, priča o nadležnostima je stara koliko i čuvanje radnih mesta a zahvalljujući poljoinspekciji i imamo štošta na tržištu.

Neko je postavio ovo na youtube:
 
Ima li neka formulacija eurofertila pri kultiviranju kukuruza u kutije koja bi mogla da se baci ??
 
Kod mene na Kosovo coveku zaplenila insprekcija suboticko 3*15 , odneli na kontrolu i u sebi ima 11-11-14.5, e sad jedino moze da povrati akoga vrati u fabriku i donese papir. inace prodavao ga je 7.5e za 25 kg.
 
Znae li nekoj da mi kaze za KAN pancevacki dali sodrzi calcium i magnezium zasto kaj nas vo makedonija na deklaracijata sto e donesen kanot ne pisuva deka sodrzi calcium tuku samo 27 posto azot a meni mi treba calcium pa ne znam sto da pravam
 
Nije mi jasno a verujem ni vama sta je doprinelo poskupljenju??? Kurs evra isti a uvek se branili kad su poskupeli da moraju da prate evro!!! Sta i koga sad prate? Cene poljoprivrednih proizvoda ili sta???!!!
 
Nazad
Vrh