Cene veštačkog đubriva u vašem kraju.

Dobih sms...
U ponudi ruska djubriva 3x16 46din/kg i 3x15 45din/kg(pakovanje 25kg). Poljoapoteka .......... Grocka.
 
Danas sam uzeo mesavinu za kukuruz 8-16-18 Elixir Zorka 3800din u Beski. U Rumi Sloven komerc urea Austrijska linzer 3250 i ruski An 3000din to sam sve uzeo za prolece tj kukuruz a mesavinu cu ovih dana da zaorem.Cena mi odgovara moze biti samo skuplje pa neka stoji u šupi.
 
Ne bi izdvojio vreme za tako nesto! Ja verujem u v. djubrivo i ubedjen sam da bez tih vodica mogu!
Probaj i ti da ne koristis djubrivo a da samo prskas sa tim vodicama koje su na trzistu samo da uzimaju novac lako vernima!
 
Ne bi izdvojio vreme za tako nesto! Ja verujem u v. djubrivo i ubedjen sam da bez tih vodica mogu!
Probaj i ti da ne koristis djubrivo a da samo prskas sa tim vodicama koje su na trzistu samo da uzimaju novac lako vernima!
uzmi pa cemo videti ko laze da vidis da nisam lagao i da sam bio u pravu,koristim ja i vestacko dubrivo u prolece al u jesen prskam sa ekovitalom i ureaa 15kg po hektaru
i farbam sa ekobusterom 1 i radim prihranu preko lista 2puta,DOKAZACI TI DA NISI BIO U PRAVU :ppozdrav:
 
Evo i dokaza da se radi sa preparatom i nije laz niti prevara ako ocete da imate dobre prinose javite se :cao:::novac::
14711590_320789264963989_7339625562636910989_o.jpg
 
Probali smo,sto bi rekli jednom pa dosta.
+ sto je drugar iz okoline Vrbasa udario tablu a nije primenio E.B. i kad je dosao jedan od tvojih kolega poceo je da hvali i pokazuje kakve su se promene desile na biljci usled primene vodice.
 
Probali smo,sto bi rekli jednom pa dosta.
+ sto je drugar iz okoline Vrbasa udario tablu a nije primenio E.B. i kad je dosao jedan od tvojih kolega poceo je da hvali i pokazuje kakve su se promene desile na biljci usled primene vodice.
Prica se mnogo al malo se zna sto bi rekli :osmeh:
 
Ove godine dva puta folijarno prihranio soju i imao izuzetan prinos za mačvansku zemlju.E sad, da li bi bio takav i da nije bilo prihrane,pitanje je?Da sam imao pola njive kao kontrolu,onda bi se sugurno znalo,ovako,samo se nagađa!Dve folijarne prihrane me koštale 150 kg soje,a rodilo mnogo više od uobičajenog proseka za moj atar!Da li je do godine,sorte,gazde,komšinice....?
 
Nazad
Vrh