Cene veštačkog đubriva u vašem kraju.

Kupili Kutinu. Ove godine neće biti ureje za sve. Kome treba nek se obezbedi na vreme.
 
Ima li neko informacije koliko je eliksirov suprim

Послато са TA-1021 уз помоћ Тапатока
 
Sad zvao stovarište Vucijak Ub:
KAN Pančevo -28
KAN Madjarska -28,5.
Kakva su ta madjarska djubriva? Nisam ih koristio do sad...
 
Nisam pitao,pošto ću najverovatnije bacati KAN iz dva puta. Ali Urea je preko 40 verovatno.
U Stocar LSB još uvek nemaju djubriva,u Agromaksu takodje.
 
Na lokalnom silosu kroz priču sa vlasnikom dobih informaciju da je kod njega cena uree pala za oko 30 evra po toni a nisam pitao koja je to trenutna cena jer je uvek najskuplji.
 
Sad zvao stovarište Vucijak Ub:
KAN Pančevo -28
KAN Madjarska -28,5.
Kakva su ta madjarska djubriva? Nisam ih koristio do sad...
Madjarska Genezis djubriva su sasvim OK. Sipljiva bez prasine. Sto se tice hemijskog sastava ne verujem da deklaracija nije ispostovana nisam ga nosio na analizu.
 
Kod nas ure-a (pakovanje 25/1)41,oo/kg kod više dobavljača, podrazumevase za malo veće količine Fco dvorište.
 
Madjarska Genezis djubriva su sasvim OK. Sipljiva bez prasine. Sto se tice hemijskog sastava ne verujem da deklaracija nije ispostovana nisam ga nosio na analizu.

Potvrdjujem da su madjarska djubriva dobra, jedino granulacija je poprilicno krupnija bila u odnosu na druga djubriva. Tako da treba povesti racuna pre bacanja da nebude posle iscurelo pre kraja njive


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja sam takodje bacao taj Genesis an. 200e+pdv placen lane u ovo doba. Bas sam zadovoljan. Ureu apaolutno niko kod nas ne provlaci. Apsolutno nemam nameru da zurim po ovim blesavim cenama.
 
Madjarska Genezis djubriva su sasvim OK. Sipljiva bez prasine. Sto se tice hemijskog sastava ne verujem da deklaracija nije ispostovana nisam ga nosio na analizu.
Jesenas pod psenicu sam bacao Ureu Madjarsku 25/1, to je bilo katastrofa od prasine !!!! em sitna em prsina ,pitam se koliko % je odneo vetar u komsiluk.
Meni se AZOMURES najvise svidja,krupna ,jednaka i bez prasine, a i 50/1 dzakovi dobri za tavanusu....:osmeh:
 
Za ureju ne znam ali AN je veoma dobar, koristio sam prosle godine.....
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh