Cene veštačkog đubriva u vašem kraju.

Kan Pancevo-30 din/kg
NPK 15:15:15 ruski 45 din/kg
Pale malo cene...
 
Ima li gde jeftinije?

- - - - - - - - - -

3304j9e.jpg
 
Ima li kolega iz okoline Zrenjanin koji uzimaju djubrivo po principo placanja posle naplate, ili kako se to vec kaze, i gde je najpovoljnije? Ove god sam placao map 65 eur, po meni jako skupo. Ne treba meni mnogo djubriva, najvise 1 tona.
 
"Agrosilver" u Kispiace, Elixir Zorka Šabac 3*15 košta 40,30 dinara, rumunski 3*16 41 dinar. Kupio Zorku, plaćanje solarno.

"Agropijacce" takođe u selu, imaju pančevački npk 3*15 po ceni od 49,50 dinara. Kažu to od proleća ostalo, a da se ne uzbuđujem, u setvi strnina će i u Agrosilveru poskupeti. Bem li ga...
 
Da li ima negde u Beogradu da se kupi manja količina NPK đubriva? Treba mi ukupno oko 12kg da nahranim 2 starija oraha na placu ovih dana i na proleće. Naravno, pošaljite mi privatnu poruku, da ne reklamiramo nikoga za dž.
 
@cika laza - Ne znam koji je tvoj problem... Ovo za 2 oraha sam pitao jer sam ih zatekao na placu i hoću da ih oživim, a proizvodnju ću pokrenuti na 3 njive, samo što ti nisi znao za to, pa si mogao da lupiš ovako.
 
Danas pitao za cenu Elixir NPK 3x15 41din/kg, Ruski NPK 3x16 44din/kg i ruski MAP 56din/kg.
Jel ima neke vece razlike izmedju elixirovog i ruskog NPK djubriva ??
 
Nazad
Vrh