Cene veštačkog đubriva u vašem kraju.

Učlanjen(a)
22 Jan 2009
Poruka
4.214
Lokacija
Sefkerin
Udri narode... Kod nas AN-3000 din/meter, 15:15:15 3800din (bilo). :udri: ::novac::
 
Tako su isto nabili cenu jesenas, pa kad niko nista nije bacio onda su poceli spustati cenu!
Sada opet potraznja raste pa ajd jovo nanovo.
 
dis ti didi? koje mesto? nigde ne piše.

kakva je to cena od 4200? ti čupaju da sve zvoni!

kod mene u poljoapoteci 3450 urea.
 
у меленцима уреа руска од 2900до 3200, а имам информацију ѕа течно ђубриво златно иње цена ће бити око 700 за литру по хектару што је 500 динара мање него прошле године а код нас се показало доста добро на житу и сунцокрету
 
Kojcica je napisao(la):
у меленцима уреа руска од 2900до 3200, а имам информацију ѕа течно ђубриво златно иње цена ће бити око 700 за литру по хектару што је 500 динара мање него прошле године а код нас се показало доста добро на житу и сунцокрету
Za tu vrstu nikad nisam cuo :sta:
 
то је домаће производње , сутра ћу се мало боље распитати па ћу написат нешто више о златном ињу
 
izvinjavamo se,mlogo se izvinjavamo ceo dan sam bio u n sadu te nisam stigao nista da napisem ,danas po podne casna pionirska :cao: Dmityo
 
Mozda taj paritet nece biti ni tako los .Prema mojim saznanjima soja tesko da ce imati dobru cenu...Kao u svetu se smanjuje upotreba sojine sacme,da ima dosta stocne psenice isto i kod nas kad ovaj Milosavljevic unisti stocni fond...
 
O златном ињу сам писао у теми о фолијарним ђубривима :cao: митјоо
 
CICI jesi li siguran da je 1:1,50 meni se cini da je skuplje ili si dobio popust posto si uzeo vecu kolicinu? :cao:
 
ciji NPK? zvao jednog ima samo pančevo...pančevo ni u snu ne bi' uzeo..a ni fertil..
faliće mi nešto računa...
 
Nazad
Vrh