A u cemu uzivamo???

oldtimer

Član
Učlanjen(a)
16 Sep 2008
Poruka
2.430
Lokacija
Zrenjanin/Tomaševac
Mnogo tema na forumu koliko radimo, sta radimo, koliko ulazemo u proizvodnju, koliko placamo ovo, ono...
A nigde da neko napise kad se sve to zavrsi, cime volimo da pocastimo sebe, i svoje bliznje. Jer to "paorsko prokletstvo", kako ga ja zovem, da neke porodice i zdravlje ostave na njivi i stali, a da ceo zivot nesto zele, i nikad to sebi ne priuste je jako strasno...pogotovo na Balkanu.
Sto se mene tice ja svaki slobodan dinar dajem na putovanja...To mi prija, i svake godine se trudim da obidjem sto vise zemalja...
Voleo bih da cujem sta Vas zaokuplja...nemoguce da smo samo poljoprivrednici.

---------- Poruka napisana u 17:34 ---------- Prethodna poruka je at 17:29 ----------

Mala greska...ako moze tema da se prebaci u CAFFE...

Prebaćeno .
 
Poslednja izmena od urednika:
Moram da naglasim da kao pocetnik uzivam u "paorskom prokletstvu". Kao paora pocetnika drzi me taj entuzijazam, pa zaradjeno ulazem u isto. I sam sam nekad imao tu pasiju da obilazim druge zemlje, a onda mi je zbog posla preseo avion. Nisam leteo bog zna koliko, ali i to malo sa dugim letovima mi je bilo previse. Primetio sam da se sve radije vracam, a sve teze odlazim, i to je bilo to, kraj. Vec nekih par godina, sam u fazonu obilaska Srbije, i to mi mnogo bolje zaleze, nego sa vodicima po svetu. Sednemo u auto i krenemo u nekom pravcu. Pre toga ako stignem procitam nesto o tom kraju gde idem, i polako, malo uzivanje u putu, malo obilazak, malo kafanice i sl.
 
Nazad
Vrh