Okupljanje članova Poljoinfo foruma u Institutu Zemun Polje - januar 2012. godine

Branko pitao clan S.Pisarov da li moze on i brat njegov da dodju.PS Nemoze da pise jer je magarac zaboravio lozinku?
 
Branko,mene izbriši sa spiska pošto ću ja svakako biti prisutan:osmeh:,nemoj da zauzimam mesto nekom od kolega a vidim da je interesovanje baš veliko.Ako bude potrebe videćemo da malo i proširimo spisak:ppozdrav:
 
1. Šandor
2. mica967
3. Srdjan Žorž
4. malaksalo
5. zarkovmali
6. Rale 83
7. Raletov prijatelj
8. nikola indjija
9. North ARMY
10. cika_jova
11. telnett
12. ddragan
13. marko22
14. Boki-Vl
15. 3 FU
16. Matic
17. Maticev otac
18. Branko
19. Brankov drugar
20. Panonstib
21. Peto 1
22. nikola ilic
23. ciobu
24. ciobu - brat
25. techa
26. S.Pisarov
27. S.Pisarov - brat
 
Prijavljujte se slobodno,pošto je veliko interesovanje dogovorio sam se danas da može i 40 članova da dodđe u posetu Institutu za kukuruz u Zemun Polju:ppozdrav:.Ovo je zaista jedinstvena prilika da se poseti najsavremeniji doradni centar u Srbiji sa svim laboratorijama.Predavanje o proizvodnji semenskog kukuruza održaće nam i tvorac najnovijih hibrida kukuruza,po završenoj poseti-druženje.
 
Ako nebudu dovoljno clanova vi samo javite :haha: jos jedan prijatelj se interesovao , a suraka vodim samnom(ide u kupovinu) njega cu ostaviti u nekom kaficu dok se mi druzimo.
Nije red , vec sam prijavio 1 prijatelja
 
Mozda onda dodje i moj cale,jes' da nije clan foruma ali godinama seje ZP i zadnjih par godina radi oglede to je za sad upitno da li ce on doci.
 
Jok ko delegacija , ovo je organizovani forum , imamo clanove koji razmatraju slucaj , raspitajuse dal je to moguce pa donesu odluku razumes , ja predlozio a ako mi se cefne da mu ja licno dam moralnu podrsku to cu licno i uraditi naego sam mislio da to uradimo kao kolektiv pod Poljoinfo organizacijom
 
Za sada posete nisu moguće, a da li će biti o tome će nas obavestiti njegova supruga i bićete obavešteni.
 
Taman sam i ja hteo to da pitam,nekoliko dana nisam bio prisutan na forumu(komp mi bio u kvaru).
 
Nazad
Vrh