Vremenske prilike u 2012 godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Upravo pokisao na spartacu! Spustila se pljuscina, i stala, tek toliko da prokisnem do gole koze. Fali kise opasno, suva zemlja kao barut.
 
deo subotickog atara dobio postenu kisu a i leda kuruzi ce valjda preziveti a zito je isto prilicno osteceno
 
Kod nas sad pocinje malo da pada po koji kap al posle podne nas obisao nevreme ne znam koji deo banata uhvatio blizu meni mozda Ostojicevo Sajan Padej
 
Evo kod nas sad počinje da pada,sinoć je bilo kiše ali samo u atarima prema Banovcima i to dobar pljusak a u Pazovi maltene ništa.
 
ovako je bilo kod nas popodne mi smo prosli najbolje u okolini kod drugih je totalna steta a dejstva protivgradne nije bilo zbog nekih avioncica

---------- Poruka napisana u 22:03 ---------- Prethodna poruka je at 22:00 ----------

ovako je bilo kod nas popodne mi smo prosli najbolje u okolini kod drugih je totalna steta a dejstva protivgradne nije bilo zbog nekih avioncica nece da ubaci slike pokusacu kasnije ponovo
 
Deo atara od Zr ka Melencima danas oko 15 h slila se kisa stojala voda na njivama, evo sada izgleda po oblacnosti ceo atar Zr dobija finu laganu kisu. Ako ovo bude sve do zetve zita bice fino.
 
Deo atara od Zr ka Melencima danas oko 15 h slila se kisa stojala voda na njivama, evo sada izgleda po oblacnosti ceo atar Zr dobija finu laganu kisu. Ako ovo bude sve do zetve zita bice fino.
Vidim da su kukuruzi iz pravca Lazareva ka Zrenjaninu dobro izfronclani.Tu je kanda bio dosta jak grad u odnosu na mene.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh