Vremenske prilike u 2012 godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
kod nas ni 3o kapi od tih vasih 30 litara. Ovo je sada cista kocka. sve smo uradili kako treba a sad je ostalo u rukama onog gore.
 
kod mene samo pokvasilo nista nije padalo,a i ne treba ako ce led da pada,pa kisa,bolje sve na njivi da se osusi.
 
Da li ima nekakve razlike u zavisnosti od na,ina osnovne obrade (orano,podrivano ?
 
Mislim da je drugi problem na ovim slikama!Ne sumnjam da je bilo nevreme,oluja,grad,itd...Ali ova pojava mi najvise lici na ostecenja od kukuruzne zlatice,koje se polako primecuje kada padne kisa i duva vetar,sav se izvrne...
Ovo je komsijska njiva, i monokultura. A s druge strane je komsiji popado kukuruz jos gore od ovoga, a bio lane suncokret, nisam slikao da ne idem po blatu.
 
Mislim da je drugi problem na ovim slikama!Ne sumnjam da je bilo nevreme,oluja,grad,itd...Ali ova pojava mi najvise lici na ostecenja od kukuruzne zlatice,koje se polako primecuje kada padne kisa i duva vetar,sav se izvrne...
Gresis na pojedinim njivama kod nas ga je cupao i nabacao na gomile, sav onaj sto je izgledao naj bolje kao da je valjkom valjan, iscepano od grada blagom recju katastofa.cekam da se malko ispravi pa da obidjem ,mada mi se i neide. kako je gde uhvatio ima negde gde nije malte ne nista samo ostecenja od grada i malko navrnut .
 
::lose::Kod mene plusak od 15-tak minuta.Palo 18 litara kiše i nekoliko kilograma leda po metru kvadratnom
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh