Vremenske prilike u 2012 godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
+22,suncano...juce oko 18:30 strasan pljusak pracen jakim severozapadnim vetrom
 
gledam ovaJ pojas od VIROVITICE DO BAJE . Mislim da njih ni jedna kisa ili nevreme ne obidje a ovaj moj deo kao i KRAGUJEVAC.
 
@ Pidikanac
Sacekaj tri dana, na pola meseca azuriraju dugorocnu prognozu, videces da je ta totano pogresna... Jedan pametan ciko je davno rekao: Vremenska prognoza je predviđanje vremenskih uslova. Prognozu vremena preko 36h, treba posmatrati sa rezervom.
 
pa koju si ti dugoročnu prognozu onda gledao ako kažeš da prognozu preko 36h treba uzimati sa rezervom a govoriš da do kraja juna neće biti kiše što je period od 17 dana :sta:
 
Definitivno i danas bez kise,ocigledno je da imamo talas prekomernih padavina pa talas toplotnih udara,a kako ce se to odraziti na sav zivi svet videcemo,dobro biti nece.
 
Ja se upravo vratio iz atara, isao motorom, jedva sam se izvukao koliko je blato. Mogla bi malo i da olabavi na par dana barem!
 
@pidikanac
Nisam ja rekao nego milanm, ja se samo nadam da nece vise padati u junu zbog berbe malina i cvatanja kupina, time se ja bavim i nama ne treba ni kap do pola jula... Al sto je babi milo, to joj se i snilo... Nek bude neka sredina, da budu svi zadovoljni...
 
kod nas u prigrevici se sprema neko njesra od hrvatske.na radarskoj front poprilično širok a crveno ko majmunsko **greška.počeo i vetar da duva.mislim da će bit čupavo


sad pada ko mutavo biće po meni laganih 20 litri po kvm a možda i više

pada ova još ne smiriva se.
biće ipak 50 litrica
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh