Beli safolk

dejan26

Banned
Učlanjen(a)
7 Avg 2009
Poruka
1.363
Lokacija
Barič-Obrenovac
Ja se uvek zapitam da li su Svabe pri stvaranju danasnjeg V dodavali krvi ovog cuda?
2wgsu92.jpg


---------- Poruka napisana u 13:51 ---------- Prethodna poruka je at 13:50 ----------

mc9hmf.jpg


---------- Poruka napisana u 13:53 ---------- Prethodna poruka je at 13:51 ----------

Jer odredjene linije elitnih ovnova imaju dosta eksterijerne slicnocnosti sa ovom rasom.
 
Cist Wirt ili cist Safolk,reko da podgrejem raspravku koja ce uslediti od strane Romanovaca,nije ti ovo trebalo: :haha: dr.Dejan
 
Nema veze sta je,samo treba znati napraviti....sve su rase nastale ukrstanjem neke uspelim neke neuspelim.:)
doswvp.jpg


---------- Poruka napisana u 14:33 ---------- Prethodna poruka je at 14:32 ----------

29dgf6.jpg


---------- Poruka napisana u 14:34 ---------- Prethodna poruka je at 14:33 ----------

2ups37n.jpg


---------- Poruka napisana u 14:36 ---------- Prethodna poruka je at 14:34 ----------

E pa morao sam,sam se odati,jeste meni tata prosvercovao Belog Safolka iz Australije i tako je sve krenulo.:))))))
 
Poslednja izmena:
Jedino sto je sigurno je to da Romanovi nemaju nicije krvi sem Muflonske.:)))Ovo je visoka nauka,nema tu zezanja,ovo su grla savrsena,imaju duzinu kao voz a i but i grudi su savrseni bas kao i pravi Virtemberg.
 
Beli safolk, moja "tiha patnja", apsolutni sampion prirasta.
 
Zemun,stizemo ga polako,tj.trudicemo se.:)Lepa je ovca,skoro kao V.

---------- Poruka napisana u 15:40 ---------- Prethodna poruka je at 15:37 ----------

Stado osisanih ovaca.
4hcbjt.jpg
 
nebi on samo zbog ovna on bi otisko zbog ovog vina koje bi podjelio sa zenskim a posle bi i one njemu nesto poklonile:haha:samo mora da bude dobar decko
 
Nazad
Vrh