Prerada povrtlarskih proizvoda.Mašine i objekti za preradu.

Ako imas para javi se ,drugo nema i neces naci ,
2e3zvpc.jpg

vpwxau.jpg

350mrmc.jpg

2na88l1.jpg

10cw411.jpg
 
Nije pitanje koliko moze da rodi nego koliko u nasim uslovima,moze da rodi pod uslove sve podrazumevam,od agrotehnike pa do nedostatka sredstava,moze da rodi u normalnim uslovima i normalnim drzavama 5-6tona po jutru zrna.
jedan od najvecih proizvodjaca je francuska,i krecu se malo ispod ovog navedenog prinosa ,a mi zbog kvaliteta zemlje imamo potencijal za jos veci prinos,nazalost gledamo u nebo cesto tako da nista od toga ,ja sam jedne davne godine imao na tri frtalja jutra 4 tone zrna ali primenio sam punu agrotehniku i bili su montirani rasprskivaci,tad i nikad vise a od tad ga radim periodicno ali berem samo u maunama i gledam da ga posijem sto ranije znaci ako imam mogucnosti i ako vreme dozvoli cak i u februaru,sijem iskljucivo DZOF od semenske kuce S&G
 
Imam jedno pitanje u pasterizatoru imam trenutno vodu i kazu mi da je ulje bolji provodnik toplote pame zanima dalse to isplati sipati u pasterizator i koja bi tu bila racunica i posto je to ulje ili sta vec ?
 
Skupo je Skal i nemas sada potrebe ti u tom stadijumu za takvo nesto ,menja se sa tim sto hoces i pritisak ,neznam do kiliko bari trpi tvoj pasterizator ,pa se menja i pumpa ,pa najverovatnije i gorionik a koliko se secam tvoj tera na struju tako da sve to vuce odredjena finansiska sredstva a ti nemas potrebe za tim inace najcesce ljudi iskoriste trafo ulje ,tako da netreba ti to i nema veze provodljivost sa tim ,ulje ima mnogo duzi vremenski ,period hladjenja ,a tebi je to neinteresantno posto ti radis brzu pasterizaciju itd itd,ali ako ti smatras da i dalje ,takvo sto uradis ,napisi mi razloge i onda cu ti dati smernice ajd drugar cao
Imam jedno pitanje u pasterizatoru imam trenutno vodu i kazu mi da je ulje bolji provodnik toplote pame zanima dalse to isplati sipati u pasterizator i koja bi tu bila racunica i posto je to ulje ili sta vec ?
 
Nazad
Vrh