Kombajnski motori

Sad cu pogledati ima li je, mada je nisam video. Do duse nisam toliko obracao paznju.
-------------------------------
Malo pre gledao i sraf kljuc 17. Pokusao da odvrnem i nece. Ali mislim da je izaslo kad sam odvrnuo na onoj budzi kod filtera.
 
Ovo sto je Kiraj slikao je pozadi do zamajca i kod mene nece da se ovrne. Ja sam odvrnuo dole na najnizoj tacki kod uljnog filtera. Da li je to dovljno ili moram i taj sraf na bloku?
 
Kod mene ispuštam na mestu kao na Kirajevoj slici a nisam ni znao da ima još mesta dok ti sada nisi napisao.
 
Poslednja izmena:
@kiraj
gde je filter ulja na tom motoru,vidim da tu gde je kod mene ti imas samo dekli,kod mene inace nema slavine vec samo blok saraf pored uljnog filtera
 
Ako iskopam u skladištu slika postaviću ovde a ako ne onda tek na proleće mogu slikati jer je sada veoma nezgodno za slikanje.
 
Uspeo sam da odvrnem sraf na bloku. Jeste da je veliki praznik ali ovo sam morao. Izaslo je oko 2-3 litre nedovoljno koncentrovanog antifriza, dakle nije zaledilo nocas. Posle praznika pojacavam na -25. Pa nismo Sibir da nam treba jace. Hvala kolegama Matic i Kiraj :ppozdrav:.
 
Nisi morao ni mučiti se i pustati tečnost
ne bi se zaledilo ni na nižoj temperaturi
Nigde nisam mogao da nadjem sta se desi kada antifriz zaledi. neki kazu dodje kao gel ili kao bljuzgaica. Svejedno bilo je preko -20C pa nisam hteo da rizikujem. Motor (a i uopste kamion) je kao bombona. Ima snage i uopste ne duva a greota je da mi nesto popuca od mraza. Za 2kg antifriza necu crci, a ovaj cu pojacati i vratiti nazad.
 
Nazad
Vrh