Kombajnski motori

i ja sam sklopio jedan motor od internationala kombajna sa tri klipa danas slike...

- - - - - - - - - -

fotografija-0364.jpg


- - - - - - - - - -

ostalo mi da stegnem glavu uradim jos jednu diznu i povezivanje,uljei spreman za sezonu hehe

- - - - - - - - - -

nasao sam u V.Plani,holendere colovnih navoja,danas idem da pazarim
 
Jel menjao ko vodenu pumpu na mercedesima?
Interesu je me,priblizno posto je,a i neki kontakt ne bi bilo lose,ako neko ima.
 
Radio ja na NH koji ima mb motor, remontovali mi pumpu u NS u Futoškoj ulici peko puta od kasarna (pre male pečurke)mislim da se zovu galeb.Neznam telefon jer ih znam od ranije radili mi vod.pumpe od kamiona.Znači mnogo bolje da ti oni urade tvoju nego da kupiš ove nove.Većinom ima gotova za česte modele(mada ova moja je imala jedan drugačiji izvod pa su nju radili)Cena je oko 50 e :ppozdrav:
 
da maticu,dolazi covek i na vasar,radio je u kombinatu tako da se i dosta razume,ima strug,presu...
 
Greje mi se motor S46 na kombajnu. u hladnjak se uhvatio vodeni kamenac nameravam da ga skinem i da dam majstoru da procisti.Medjutim imam rezervni hladnjak, kome su sace mnogo sitnije.dali bi valjao taj hladnjak , i moze li sanjim da radi motor ne bi li jos vise se grejao?Molio bi nekoga da mi odgovori
 
Nazad
Vrh