Kombajnski motori

Pravi domaćin ::svaka cast:: ja bi to isto uradio,isplatiće ti se višestruko :cao:
 
Zdravo,ja sam Mica iz ZR. treba mi pomoc.Da li neko ima semu postavljanja motora u fazu S-46/T?
 
om352 A umesto s 46
aoruw6.jpg

263absy.jpg

:D
 
Imam jedno pitanje.Danas pocelo malo ulja da mi izbacuje na auspuhu.U pitanju je MB om352A.Sta bi moglo biti? :sta:
 
vidi dihtung poklopca motora on deli usisnu granu i poklopac to ti je najblaza moguca varianta
b_a_t_a je napisao(la):
Imam jedno pitanje.Danas pocelo malo ulja da mi izbacuje na auspuhu.U pitanju je MB om352A.Sta bi moglo biti? :sta:
 
Da li ovaj zelenko pase na kombajn umesto s46 "rupa na rupu" ili treba da se nesto prepravlja?
Sretan rad :ppozdrav:
 
Treba mi strucan odgovor, sta vise optereti kombajski motor s46. Rotor secka na adapteru za kukuruze ili secka za slamu?
 
Nosio sam ovih dana pumpu i dizne od belorusa kod bosiste pa sam pitao majstora da li je cuo za S46 motore koji pustaju gorivo u ulje kroz bos pumpu.Kaze da prvi put cuje za takav slucaj ali da nije nemoguce cak kaze da ne mora da pusta na semeringu vec ima neka gumica iza semeringa u pumpi koja ako je losa ili nije dobro postavljena isto moze da propusta i da nafta ide u ulje.Ovo sam slikao kod njega pa mozda ce nekom pomoci da resi problem.

 
Aha uglavnom koliko vidim opterecenje je podjednako i u kukuruzu i u slami... Onda bih ja bez razmisljanja montirao secku na zmajceka jer je motor stvarno extra i ne torsi kap ulja u zetvi... dok vec u kukuruzu moram sa vremena na vreme da dospem...
 
nije to nista ja svako jutro u zetvi dolivam 1,5 do 2 ulja al ide kao lud!!!
 
STRALE je napisao(la):
nije to nista ja svako jutro u zetvi dolivam 1,5 do 2 ulja al ide kao lud!!!
I ja sam počeo da dolivam.... Ali zato što je procureo zadnji semering radilice....
 
Nazad
Vrh