Kombajnski motori

Uzeo sam Petra Drapsin klipove,kad stavim pored starih izgleda da su iste duzine,ali kazu ovi kod Cubike,da ima propisan dozvoljen kompresioni prostor i kad se ravnaju glava i blok mora da se meri i ako treba da se malo skrate klipovi.
 
F6l912 kojeg ceka remont, planiram ga prekarikovat i ležajeve promjenit, al vidit cemo kada ga otvorim, sta ima unutra ..
NNgmr7l.jpg
 
Necu mjenjat motor, perkins sasvim solidno radi njega sam uradio full generalno, steta bi bila izvadit ga sada, ovo sam kupio jos jednog merkatora za djelove i nosiio je ovaj motor po originalu ..
 
Auuu. Pa sad imas 2 rezervna motora za Torpeda. Putine, ovaj motor moze da pogoni Ratarovog Djuru samo u transportu. jesu iz iste familije ali Magirusov V8 je skoro 3 puta jaci :ppozdrav:
 
Šta ću kad volim krš i otpad, kao i šarafanje, tim se bavim kad nemam posla po njivi ..
izgleda da je voda usla u motor okrece se al nece da sastavi pocupao sam dizne vidi se hrđa unutra a i po dizni, odmah cu i glave poskidat nadam se odradit samo karikovanje i ležajeve, vidit cemo na sta ce ispast i valjda nisu neke divlje specijale, ovo je motor ko na torpedu mom, samo je jaci ne znam dok ne otvorim koji je tu fi klipa, navodno ovo je 115ks tako nesta ...
 
Nazad
Vrh