Kombajnski motori

Zaboravih reći i nju sam menjao (pogonska glavčina)
 
Bogami nisam poodavno,i to mi je palo na pamet ,ali nešto mislim da li je moguće da toliko pišaju !?
 
Morao bi da furnja ko lokomotiva a to ne verujem da radi. Do pvp je problem ali nzm tačno šta....
Skini je i napravi čep na jednom kraju a na drugom ventil za duvanje guma. Rokni je na jedno 2 atm. i potopi u vodu. Ako semering ne dihtuje,pokazaće.
 
Pregledaj dizne, dosta je da jedna pisa na sestaku je to tesko primetiti, ako je to taj cilindar je onda i los, nije ti zgoreg, s46 su extra motori, kod nas su navikani mercedesi, ali ja garantujem nov s46 i no 352 da je s46 jaci i bolji. Unemackoj mercedes motor niko ne ceni.
 
Neki dan smo kolega i ja pricali kod njega u selu neki ljudi su kupili 352 za zmaja 142, postojeci s46 skinili posto je los bio, pa jel nije lakse svoj postojeci motor uraditi kako bog zapovjeda i miran si, ne znam sta to toliko moze biti bolje na 352 ne kazem ima vise snage, al vrti i uredan s 46 142ku bez problema ? :sta:
 
Zmaja om 352 ne oseti u bilo kakvom radu niti zna da dimi u radu ko pojedini zmajevi sa s 46 posto im je potesko a o potrosnji tek netreba raspravljati izmedju s 46 i om 352 .
 
Najcesce ljudi porede los s 46 motor koji su skinuli sa dobrim 352 koji ga je zamenio...
ja sam na moj s46 nakombajnu ove godine stavio traktorsku pumpu i mogu reci da bolje radi
 
Maticu ti si presao sa tankog S46 na 352A a tu je ogromna razlika
Skinuo je ovde jedan kod nas sa 142 solidan S 46 i stavio dobar 352 kamionski, kaze da sem malo manje potrosnje nista drugo nije dobio, cako oko snage misli da je malo i izgubio
 
Koji jos motor se stavlja na zmaja 142 ili univerzala osim 352, neki zracno hlađen????
 
Nazad
Vrh