Jagode-opšta tema

Kasni ove godine sadnja...da li ce se odraziti na prinos ili ne? Ako ne bude kise ja sutra pravim bankove pa cu u Rumenku po sadnice,ovaj put sam uzeo Joly 2400 zivica,i imam vec zasadjeno 11xx zivica Klerija. Kakvo je stanje kod vas?
 
Kasni ove godine sadnja...da li ce se odraziti na prinos ili ne? Ako ne bude kise ja sutra pravim bankove pa cu u Rumenku po sadnice,ovaj put sam uzeo Joly 2400 zivica,i imam vec zasadjeno 11xx zivica Klerija. Kakvo je stanje kod vas?
Glavonja kako u Rumenci kada su oni završili prodaju još u mesecu maju i isporuka je do kraja jula sadnice frigo. Koje su sadnice koje uzimaš, cena i jeli frigo.

Послато са 6044D уз помоћ Тапатока
 
Glavonja kako u Rumenci kada su oni završili prodaju još u mesecu maju i isporuka je do kraja jula sadnice frigo. Koje su sadnice koje uzimaš, cena i jeli frigo.

Послато са 6044D уз помоћ Тапатока

Pa po frigo i idem,odavno sam bio kaparisao i sada idem da preuzmem zivice i da platim ostatak


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Posle koliko moze da se sadi jagoda,posle tretiranja zemljista herbicidom?

Zavisi od vise faktora, nije bas lako odgovoriti na ovo pitanje:

1.Koji si herbicid uzeo
2.Koliko si ga upotrebio na zemljistu
3.Kolicina padavina koja utice na to da se on "spere" u dublje slojeve...

To bi trebalo da pise negde na uputstvu samog preparata ili da se konsultujes sa firmom koja ga proizvodi. Od ona 3 gore navedena, vreme zadrzavanja herbicida u zemljistu iznosi od par nedelja do par meseci.
 
prodajem cupan rasad jagode sorta kler i...

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
 
Bolje od ovoga ne umemo.
b78b62d8f997b47883001afecd841d41.jpg
66b2b5ba65dd63171d9d4318bd4369ba.jpg
dc263a737ab41a6782c0f3bf0614c86a.jpg


Послато са Power_2 уз помоћ Тапатока
 
Nova sezona-nova očekivanja...
Zasadili smo celu baštu,i potrudicemo se da bude sve kako treba,a s obzirom da sam mlad decko(juče napunio 24
 
Je l' ovo sada procvetalo ili ti je ovo neka slika od proletos? Kako ide prosirenje sto si pricao btw?
 
Ima li neko sadnica na prodaju? Za oko 100 m folije, treba jednom kolegi. Sta kaze Stepanovicevo, Sirig...

Послато са 5045D уз помоћ Тапатока
 
Pozdrav....Zanima me koliki je razmak izmedju sadnica na banku,visina banka i njegova sirina kao i razmak izmedju samih bankova....Pitam ovo jer nigde na internetu nema nesto precizno...svasta sam prociatao a sve ispada drugacije...

Unapred Hvala...










svaka čast ovo su pravi banci..

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh