Jagode-opšta tema

Za Brestovik ide njihova gajbica, kod Fazana. Ako imas racun i domacinstvo ide preko racuna a ako nemas onda ce malo ceka za kes.
 
Hvala kolega,kazi mi samo jos da li uzimaju samo prvu klasu i da li je to hladnjaca preko puta one velike nove kod pijace?
 
Ne uzimaju drugu klasu, to moras sam nekako da prodas,ja imam jednog piljara i on to uzima za 90-100 dinara,kako kad,a to ustvari nije ni druga klasa nego 2 i 3 mesano... Ta je hladnjaca,preko puta one nove.
 
Vica na kom kvantasu si dobio tu cenu.

Poslato sa HUAWEI CUN-L01 uz pomoć Tapatoka
U Sapcu jutros sam prodao sto mi ostalo 54kg jos .Doduse ovo sto sam doterao ni blizu bije imalo konkurenciju po kvalitetu tako da mi nije bilo problem prodati.Bio sam u Varni isto za ambalazu i mah je placena juce 150 u ekstra kvalitetu a sad mozda neko od otkupljivacavi vise plati nisam siguran

Послато са SM-G361F уз помоћ Тапатока
 
Ja i cale beremo solo posto mi i nemamo neki velik zasad.
Zadnjih 3-4 dana od recimo 5 do 12 uberemo ja i on oko 120kg.
Nosamo gajbice,razmeravamo,i ja uvek oko 9 idem do temerina da odnsem jednu turu za prodaju.
 
juce u varni tesko koja da je presla 140, ja sam mpju dao na 130..

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
 
U Varni su mi kuce davali 150 ali im nisam dao. A za cenu od 170 din mi nije trebala nikakva veza, dosta jagode je tako placeno plus dajem godinama tim ljudima jagodu.

Послато са 5023F уз помоћ Тапатока
 
Prva berba nekih 80 kg. Polovina otisla za jedno popodne po 200 din. ispred kuce.
DSC_0572.jpg


DSC_0571.jpg
 
Jel cuo neko informaciju da su vracena tri slepera iz Sabca sa granice zbog prisustva nekih algi. Cuo sam da su dva stigla u NS na kvantas sinoc.

Poslato sa HUAWEI Y560-L01 uz pomoć Tapatoka
 
Na svu srecu samo od leda nemam :-D
padao je 5-6 minuta,malo sitniji od zrna graska. Ja sam od pumpe na 500m ka zmajevu.
Dok mi kum kaze sinoc da je drugaru tresne mlatilo,a on je tamo ka srbobranu.
 
Nazad
Vrh