Podešavanje foruma poljoinfo.com

novii

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
24 Jul 2007
Poruka
9.339
Lokacija
Apatin
Ovde ću da predstavim nekoliko mogućnosti za podešavanje foruma, a na vama je da odaberete koja ćete od njih da primenite. Za početak ću da predstavim mogućnost da sami odaberete u kojoj će vam se boji prikazivati forum. Za to je potrebno odabrati jedan od ponuđenih stilova iz padajućeg menija koji se nalazi ispod polja za pretraživanje foruma i potom da potvrditer klikom na dugme koje se nalazi pored.
izbor_stila_foruma.gif
 
Pošto je poljoprivreda veoma raznolika oblast, postoji veći broj rubrika u kojima se nalaze teme. Ukoliko vas ne interesuje neka oblast poljoprivrede, potrebno je samo da kliknete na znak minus koji se nalazi u produžetku naziva rubrike i ona će se skupiti. Na taj način ćete da dobijete bolju preglednost ostatka foruma, jer će se videti naziv rubrike, ali će teme biti prikrivene.

Međutim ukoliko se odlučite da ipak otvorite te teme za pregled dovoljno je da se klikne na znak plus koji se nalazi u produžetku naziva rubrike.

Skupljanje_rubrika.gif
 
Kako dobiti opciju Idi gore/Idi dole,ako nam to nas dobri admin ne podesi u svom kontrol panelu?
U slucaju da je zaboravio kako to da uradi,molim da me pozove :osmeh:
 
Nažalost nije integrisano u ovu grafičku temu, videćemo da to ugradimo u nju, ako je moguće. Mada za sada se neće puno raditi na forumu jer se očekuje nova verzija SMF 2.0, koja je u beta fazi. Tek kada ona izađe počeće se sa nekim konkretnim radovima na forumu. :D
 
Povremeno će se slati obaveštenja putem e-mail poruka, ukoliko ne želite da ih primate u sklopu podešavanja vašega profila, mogugućnost da se odjavite.
Posle toga vam neće više stizati e-malovi koji se šalju sa obaveštenjima sa Poljoinfo foruma.
 
imam jedan problem sa glavnom stranicom na ovom forumu posto su mi slova i teme pre 5 dana bila normalna zatim su bile prevelika oko 5 dana a sada su premala i nevidim slike clanova foruma?sta bi to moglo da bude?jel ima tu neki virus? :bravo: u cemu je problem?dali se i to vama dogadja?
 
Novi trebalo bi se poraditi malo na izgledu lista
Prikaži nepročitane poruke od moje poslednje posete
i
Prikaži nove odgovore na moje poruke
Bilo bi prakticnije da se naslovi pojave na 1 stranici,bez obzira kolika je,i da se pomera slajder.
Kada na sledecoj strani ostane nekoliko tema klikom cledece stranice se spaja u 1nu ubadanjem novih tema na slucajna mesta sto je iritirajuce,mora se kompletan spisak prelistati :udri:
Ova 2. cesto ne funkcionise kako treba jer sam vise puta u 1. spisku nasao teme u kojima sam pisao a 2.spisak nije izlistao
Fala :ppozdrav:
 
reko sam kome treba meni netreba zadovoljne su :D ali da nepricamo o tome nego o phoenixovom problemu mada ni ja nevidim slike korisnika
 
I kod mene se ne pojavljuju sve slike...Kombajner nema avatar, nema ni feniks, ni cicimoric ni ja a todor ima, ima i novii... Strpite se par dana novii radi na odrzavanju i osvezavanju programa na forumu pa dajte coveku vremena da zavrsi "generalnu"
 
Vesti: Poljoprivreda-poljoprivredni forum-poljoinfo
Svi fajlovi koji su prikaceni uz postove su trenutno ograniceni za prikazivanje. To se odnosi i na slike.

Ovo piše pri vrhu foruma, i napisano je u temi Obaveštenja tako da ima objašnjeno na forumu. Slike i avatari će biti dostupni, kada izađe sigurnosna zakrpa. Tako da to ne zavisi od mene, nego od ekipe koja radi na razvoju SMF-a.
 
KADA OTVORIM NOVU TEMU I HOCU DA POSTAVIM SLIKU IZBACUJE MI DA JE DIREKTORIJUM PUN. STA DA RADIM? KAKO DA POSTAVIM SLIKU?
 
kliknes na polju "ubaci sliku" iznad smajlica sa desne strane,otvorice ti se novi prozorcic i tu ides "upload" odaberes sliku i kad on uploaduje ispod slicice ti izbaci link ides dvostruki klik na njega da "poplavi" i onda na plavi link ides copy a paste ubacis ovde gde kucas poruku :ppozdrav:
 
Da nisi promenio ekransku rezoluciju ili velicinu slova :sta: ili "temu"
Dali ti ostali programi izgledaju kao dosad?
 
Nazad
Vrh