Podešavanje foruma poljoinfo.com

Pa klikneš samo na Reload.
Internet veze su izgleda problem, jer se meni dešava da uopšte ne mogu da se konektujem na ADSL.
 
kad kliknem na Prikaži nove odgovore na moje poruke ne ode mi samo na nove poruke nego mi se pojavi i nekoilko poruka koje sam procitao u prethodnom citanju
 
Dešava se i meni, verovatno će se i to popraviti prelaskom na novi softver...
 
Postovi mi se na stranici prikazuju od dolje prema gore. To mi je jako nepraktično za čitanje.
Mogu li to promijeniti tako da prije napisani postovi budu gore, a slijedeći ispod njih? Kako? ::pomoc:;
Unaprijed zahvaljujem.
Pozz.
 
Ne znam kako ti tako prikazuje, pošto je u osnovi podešeno da najstariji post bude prvi, a da ostali idu iza njega redom.
 
Odeš u deo foruma u kojem hoćeš da otvoriš novu temu. Napr. ako hoćeš da otvoriš temu u vezi kombajna, najpre odeš u podforum Kombajni i berači. Kada to otvoriš, iznad spiska postojećih tema imaš sa desne strane četiri "dugmeta". Treće je "NOVA TEMA". To klikneš...
 
Nemam gde da postavim pitanje administratorima pa ću ga ovde postaviti, jer je adekvatna tema zaključana.
Zašto sam ja samo član kada sam uplatio još pre više od godinu dana ?
 
Dobili smo radosnu vest od admina da je ukljucena opcija automatskog spajanja postova,sto znaci nema kaznenih poena clanovima,nema posla nama moderatorima. :osmeh:
 
Pošto nemaju svi mogućnos pristupa forumu sa komp-a iz raznih razloga treba videti dali su moguća neka poboljšanja za verziju sa mob telefonom. Sve je uredu ali postavka slika ne ide. Slike za profil i avatar rade.
 
Nazad
Vrh