Preparat Slavol u praksi

Što se tiče razmnožavanja bakterija, sumnjam da se one razmnožavaju u čistoj vodi, mislim da im treba neka hrana, ali nisam stručan.
Niti jedno mikrobiološko gnojivo se ne može razmnožavati u čistoj vodi; potrebna je određena (najčešće, sterilna hranjiva podloga).
Kada bi moglo u čistoj vodi, onda bi bilo dovoljno kupiti jednom, i onda sami dalje razmnožavati; a to ne ide...
 
Bobostar, da li ima kod vas da se kupi Slavol? Da li si ga koristio?
U HRV za sada nema Slavola za kupiti (iako se prema informacijama na njihovom WEB provelo jedno istraživanje u gnojidbi šečerne repe u HRV). Inače, upravo radim na prodaji jedne druge marke mikrobioloških preparata za HRV tržište (15 različitih preparata), a kako stvari stoje, Srbija je u planu 2012/2013 godine. No, o tom komercijalnom dijelu više na stranicama portala o gnojidbi.

Što reći o Slavolu?
Nisam ga imao prilike još koristiti, ali prema informacijama na njihovim web stranicama, čini se da je proizvod u redu (primjenili su ga na različitim kulturama sa dobrim učinkom).
Dio s kojim se ne slažem je folijarna primjena (i učinak folijarne primjene).
Kako se radi o bakterijama koje žive u tlu, mogući efekt u folijarnoj primjeni je zanemariv (iako preporučuju i folijarnu primjenu, na drugom dijelu WEB stranica piše da su to ipak zemljišne bakterije - Azotobacter sp. i Bacillus sp.); ma mogu reći da gotovo i ne postoji. Te bakterije su isključivo aktivne u tlu.
Za usporedbu sa drugim mikrobiološkim preparatima (u pravom smislu riječi ne radi se o gnojivima) nedostaje podatak o količini spora/ili bakterija u određenom volumenu. Bez tog broja teško je uspoređivati mikrobiloške preparate, a o tome ("koncentraciji") ovisi njihov učinak.
Primjerice preparat Micoseeds Plus (koji upravo uvodim na tržište) sadrži 100 spora Glomus sp./100 gr. tla, bakterija Trichoderma sp. 10 na 7 UFC/gram te količina ostalih rizobakterija (Bacillus sp., Strepromyces sp. i Pseudomonas sp.) je također 10 na 7 UFC/gram.
Znači, teško je uspoređivati preparate, jer njihov učinak definitivno ovisi o količini bakterija i čistoći (način proizvodnje, hranjiva podloga i dr.).

p.s. Što se tiče primjene mikrobiloških preparata preko lista, zasad jedini mjerljivi učinak imaju preparati na bazi slijedećih bakterija; Lecanicillium, Metarhizium i Beauveria, i to isključivo preventivno (spriječavaju nastanak nove infekcije; ali ne mogu suzbiti postojeću; u određenom smislu biopesticid).
 
bobstar,sinko ne mudruj previše nego poslušajnas koji to radimo.Slavol jeste dobar samo se pridržavaj propisane primene.Pored njega
izuzetan je i Agrostemin.Njega upotrebljava skoro sav zapadni poljoprivredni svet.Opet bez mudrovanja.
Bez ikakve svađe; napraviti ćemo deal - "deda lala" meni 1 kg Salvola; ja "dedi lali" 1 kg Micoseeda Plus (valjda će proći na granici; stavim ga u kutiju kave). I idemo aplicirati (kod mene paprika; deda lala bira sam kulturu) i SLIKE na Forum.
Pa neka forumaši dadu sud; kom' okrajci kom' opanci. Može li?

Na kraju ćevapi za sve ! :ppozdrav:
 
Sticajem okolnosti pored moje njive posejane su njive tretirane konvencionalno, Slavolom i biodinamičkim preparatima. Na prvoj slici je njiva tretirana Slavolom:

p1010440ps.jpg


A na ovoj drugoj slici je njiva tretirana biodinamičkim preparatima:

p1010441m.jpg
 
Na slici se i ne vidi neka razlika?? Samo boja svetlija ali to je možda fotka.
 
Nema razlike - tamnija slika je zbog kontra svetla. U stvari ima razlike BD preparati su besplatni tj. napravljeni su na farmi.
 
;d}поздрав зоране, ако се сложе модератори,мислим да је ово тренутак да се чланови пољофорума ближе упознају са овим видом паорства.
за почетак у кратким цртама па ако има заинтересованих.......
 
Pokušao sam da razmnožim Slavol, na 1l vode sa dve kašike šećera sam stavio 50ml Slavola i držao ga pored peći, za nedelju dana, voda se baš dobro zamutila, sad koliko sam čitao trebalo bi da čekam još dve nedelje pa da bude gotovo, kad bude gotovo, napraviću uporedno prskanje sa svojim i kupovnim Slavolom pa ćemo videti šta se dešava.
 
Koliko se puta tretira kod povrca u toku vegetacije (krompir, paradajz,grasak,krastavac...)?
 
Nazad
Vrh