SYNGENTA hibridi suncokreta

Jel uzimao neko Kondi od prosle godine?Ja sam danas dobio ponudu,jeftiniji je oko 60-70 e od novog i ide bez hemije.Kazu da je predeklarisan ali da li je neko probao da ga klija da proveri seme?
Otkud sad toliko predeklarisanog Kondia?@Ja prosle godine trazio 2 kese,ubi se trazeci niko ga u slobodnoj prodaji u okruzenju nije imao a sad toliki visak...
 
Neznam stvarno,verovatno je puno vise prodato LG prosle godine pa je Kondi ostao,moja pretpostavka....
 
Ima li syngenta semena suncokreta bez obaveze da se uzme i hemija.Ako ima- gde, po kojoj ceni i pod kojim uslovima placanja?
 
Kondi, Dolbi, Delfi 229e sa pdv, platio sad ili na jesen. Za Neomu ne znam tacnu cenu, nesto preko 240e sa pdv, isto platio sad ili na jesen
 
Ima i bez hemije gde god hoćeš.
Ovaj paket me podseća na srpski biznis.
Direktor sindžente i direktor BASF seli jedan dan na ručku i dogovorili da upare kombinaciju preko nekog nećaka i zbog količine koje otkupi nećak dobiće dobar rabat i svima dobro.
Srpska posla
 
Stiglo 6 vreca Kondi-ja i 4 vrece Delfi-ja,sa hemijom,Dual Gold i Fusilade,seme je iz Francuske zasticeno,vrece imaju 9,63kg...
 
Ako nekog interesuje ima jos suncokreta Armony sa gardoprimom 5lit i fusilade forte 1lit,i sorta Ferty sa dual goldom 1lit i fusilade 1lit. Kontakt osoba 063 318 114 Marija
 
Adagio i neoma, naravno paketi. Cena 252€, placanje od suncokreta. Neoma nasa obrada, dok je adagio madjarska obrada.
 
Francuski kondi
Scan0001.jpg
 
Jedno pitanje

Moze li mi neko dati kontakt za seme Neome od neke firme koja se bavi prodajom semena,
ovo preko posrednika nekih tamo me ne interesuje.
 
Ima li potrebe raditi tretman suncokreta Retengom, ako je seme bilo tretirano sa Maxim 025?
 
Nazad
Vrh