Gde ste služili vojsku

Ја се сећам да смо 91' или 92', набасали на неке конзерве из 68' и ништа им није фалило осим што сми их смлатили у медени кус

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
Tetanus se daje 3 puta sad posle jednog meseca i poslednja posle 1 godine i miran za ceo zivot
Не заваравај се! Ова комбинација са две ревакцинације, траје заштита 5 год. а са три 10 година. Значи ако се повредиш а овај ти је рок истекао имаш 24 сата да примиш заштиту.
 
Ја сам 31.12.2017. добио због повреде тетанус, комбинација две вакцине. Следећу треба 31.01, па трећу 31.07. и задњу тј. четврту 31.07.2019. тако да није три већ четири пута иде. А што није три, немам појма.

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
Ja sam služio 91-92 godine i jeli smo konzerve ribe košto reče boban iz 68 a pašteta iz 76 mislim. Bio sam u skladištu sve je planirano iz 70-tih da se troši 90-tih .To se sve dešavalo u auto nastavnom centru Čapljina gdje sam bio na obuci.Konzerve ribe i narezka dugo godina nisam jeo.Vakcinu sam primio a revakcinaciju nisam pošto je počeo rat u BIH a mi smo izašli iz Sarajeva na početku sukoba.
 
Баш тако, ревакцинацију ни ја нисам добио. Мислим 92'.

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
Ја новембар 91' до децембра 92'....укратко без Словеније и Македоније све остало обишао. Ал сам се напутовао и држава наобишао.
Јбг три војске служио ЈНА, ЈА и ВЈ.

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
Maj '90 pa guli 16 meseci tu zakacio Sloveniju,pa produzenje 45 dana,pa skidanje pa mobilizacija onda 4 ture od po 45 dana,poslednja tura trajala 23 dana onda nas nahvatali na polozaju pa kud koji.

Nasa generacija je najgore prosla sta smo mi kao klinci prosli neko ne moze ni da zamisli.
 
Jel dobio neko od vas plavu kovertu za vojnu vezbu ovih dana?

Sent from my Lenovo A536 using Tapatalk
 
Bio sam na vojnoj vezbi I vratio sam se isti dan
Prva stvar lazu da traje 3_5dana traje i 30dana


Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Pise na pozivu da traje od 30.8 do 13.09 a sta ja imam tamo,jel se im pokvario tenk pa da guram posto sam mehanicar za oklopna vozila

Sent from my Lenovo A536 using Tapatalk
 
S'vremena na vreme neko od mojih "plavaca" iz PVO dobije. Samo cekam kad ce i meni da stigne. I to u nekom momentu kada mi bude sezona za posao ili odem na odmor.
 
Nazad
Vrh