Gde ste služili vojsku

Bubanj potok 94-95 desetar pionir,inzenjerac radili put kod Koceljeva 94.Divota.:ppozdrav:
 
1.jpg
AcaFaca zna,ali nije na odmet da se malo podseti:osmeh:
 
VP 4171/23 - RV PVO - Kasarna "Pero Ćetković" - Bar, Crna Gora, Savezna Republika Jugoslavija. - Klasa "Januar 93".

Fotografije su loše, kao peglom rađene, ali u to vreme nažalost bolji aparat nismo imali. Bilo bi mi drago da se neko od članova ili posetilaca prepozna i da me kontaktira. Pozdrav ... ::spreman na sve::



 
Poslednja izmena:
Nazalost te 2 kasarne su zatvorene(Filip Kljajic i Bubanjski heroji)2008god sam zadnja 3 meseca proveo u kasarni Pantelej,sadasnji naziv te kasarne je Knez Mihajlo,onda sam kao vozac selio stvari iz tih kasarni i znam iz price sa staresinama da je vojska planirala prodaju zemljista te 2 kasarne sto je znacilo i rusenje cele infrastrukture sto je zalosno.Takodje su mi ljudi iz tog kraja ostali u lepom secanju,videlo se da vole vojsku skoro svaki put kad bih nede po gradu sedeo u uniformi neko bi me castio picem.:cao:
 
brankovicu, jesi li i ti bio vezista? Ja sam u Nisu bio 3 meseca, zatim 5 nedelja na trandamentu - Petrovaradin i posle toga do kraja u Paragovu, specijalna jedinica.
 
Nazad
Vrh