Gde ste služili vojsku

Bela Crkva 92 a sto se tice konzervi jeo sam mesni narezak iz 1953 g. skoro stariji od mog oca a nista mu falilo nije.
 
Ja kakav sam baksuz otrovo sam se od riblje konzerve u Aleksincu 2003 i pored te vakcine ,kad onda nisam umro vala nikad necu.Mene su u vojsci zvali deda jer sam isao sa 27 god a i cera mi se rodila tada doduse bio sam na redovnom ali kad sam se vratio a moji na kapiji do gaca su me pocepali ipak to je bio lep deo mog zivota kog se uvek rado secam
 
Drugar radi u vojsci, i letos su bili na terenu negde u južnoj Srbiji, kažu da su jeli konzerve iz 84 godine.
Inače ja lično nisam služio vojsku, 2010 sam dobio poziv za regrutuju, ali sam zbog studija odložio. Dok sam završio i vojska je ukinuta.

Послато са C1905 уз помоћ Тапатока
 
Sta on da radi,jedino u ratu da siri hepatitis , herpes i sidu medju zapadnim "prijateljima" ako nas opet drugarski i iz zajebancije napadnu i bombarduju
 
Ljudi, što se konzerva tiče nije to da možeš da je jedš zbog vakcine. Mogao bi i bez nje. Konzerve ako se pravilno skladište imaju veoma dug rok trajanja. Bitno je da ne pusti vazduh od spolja, da nije na nekim visokim temeraturama i da nije naduvena tj. da ima miris kad je otvoriš. Gledao sam kako ljudi jedu konzerve iz drugog svetskog rata. Kažu malo je ukus čudan, ali je jestivo. :)
 
Urbana legenda kao i brom u caju :osmeh: Realno tim konzervama nista nije falilo,ali 3 meseca samo sardina :sjasi: A u pocetku bilo sareno cak je jednom za flasu vinjaka do nas stigao i SDO namenjen za one sa Plesa u tu je bio neki topljeni sir u konzervi :cool:

Sto se tice vakcine ako se secam u kartonu pise TB test i TABT,a opet po secanju ovo prvo je test na tuberkulozu,ovo drugo klasicna AT zastita i tifus i paratifus.

E sad spricali nas i pred skidanje,al se ne secam naziva sem onog kolokvijalnog "Dzombitis" :osmeh:
 
Mi smo najviše voleli kada dobijemo konzerve made in Karneks jer su u odnosu na Juhor i ostale proizvođače imale neki ukus.
 
Drugar radi u vojsci, i letos su bili na terenu negde u južnoj Srbiji, kažu da su jeli konzerve iz 84 godine.
Inače ja lično nisam služio vojsku, 2010 sam dobio poziv za regrutuju, ali sam zbog studija odložio. Dok sam završio i vojska je ukinuta.

Послато са C1905 уз помоћ Тапатока
Ja sam, odnosno mi smo u Banja Luci 1991 našli konzervu paštete sa utisnutim žigom 1965 i otvorili smo je (nožićem) da vidimo kakva je i pašteta je bila sasvim normalnog ukusa, boje i mirisa tako da smo je bez problema pojeli.
 
Nazad
Vrh